metot bilişim
ankara web tasarım

Lastik Oteli Ankara

Lastik Oteli Ankara

Lastik oteli Ankara ilinde son derece ilgi gösterilen bir hizmettir. Sürüş güvenliği açısından araçlara takılan lastikler mevsime uygun olmalıdır. Örneğin havaların ısınmasıyla beraber çıkarılmaya başlanan kış lastikleri, uygun koşullarda muhafaza edilirse sonraki mevsimde yeniden güvenle kullanılabilir.

Lastik oteli Ankara fiyatları da son zamanlarda fazlaca araştırılan bir konu olmuştur. Fiyatları etkileyen pek çok parametre bulunmaktadır. Ceylan Oto Lastik, Ankara’da lastik oteli, lastik tamiri ve jant tamiri gibi pek çok hizmet sunmaktadır. Hizmetlerimizin fiyatları hakkında bilgi almak veya randevu ayarlamak için bizi ziyaret edebilir veya iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Lastik Oteli Fiyatları Ankara

Lastik oteli nedir? Balkon gibi güneş ışığının girmesine müsait ve sürekli hava alan ortamlar ya da apartman deposu yerine, lastikler profesyonel olarak saklanmalıdır. Lastik saklama konusunda uzmanlaşmış işletmeler bu konuda size yardımcı olabilir. Bir lastik oteli, belli koşulların göz önüne alınmasıyla, titizlikle oluşturulmuştur. Bazı önemli lastik saklama ölçütlerini aşağıda bulabilirsiniz;

 • Lastikler serin, kuru, güneş ışınlarının ulaşamadığı yerlerde muhafaza edilmelidir.
 • Lastik otellerinde yanıcı, parlayıcı, uçucu ya da kesici bir madde bulunmamalıdır.
 • Aynı ortamda asit, yağ, boya gibi maddeler yer almamalıdır.
 • Lastiklerin yönleri belli aralıklara değiştirilmeli ve lastikler hareket ettirilmelidir.
 • Lastikler doğrudan betona/zemine temas etmemelidir.
 • Ortam kapalı ve havadar olmalıdır.

Lastikleri uzunca bir süre kullanmamak veya sürekli açık havada bırakmak, yapılarında bozulmalar meydana getirebilir. Ancak bir otelde saklanıyorlarsa bunu dert etmeye hiç gerek yoktur. Lastik oteli fiyat ya da lastik oteli Ankara fiyatları konusunda bilgi almak için, internet sitemizde bulunan iletişim adreslerimiz aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Lastik Oteli Ankara Tavsiye

Lastikler, jant gibi son derece kuvvetli bir parçanın üzerinde konumlanan arabanın hareket edebilmesi için elzem olan bir bileşendir. Zorlu hava şartlarına dayanabilecek ve yol güvenliğinden ödün vermeyecek lastiklerin seçilmesi önemlidir. Aynı şekilde bu lastiklerin muhafazası da ciddi öneme sahiptir.

Lastik oteli hizmeti nedir? Mevsimsel değişimler sonucu çıkarılan araç lastiklerinin saklanacağı yer, birçok sürücü için yorucu bir konudur. Lastik otelleri bu noktada devreye girerek en pratik çözümü sunabilmektedir. Bu alanda hizmet veren otel sayıları Ankara ilinde de gün geçtikçe artış göstermektedir.

Aynı şekilde sürücüler de artan oranlarda bu otellere ilgi göstermektedir. Çünkü;

 • Lastik otellerinde güvenlik kameraları, alarmlar, yangına karşı alınan önlemler bulunmaktadır.
 • Bu bölüme yetkisiz ya da izinsiz kişilerin girişine izin verilmez.
 • Lastikler önce temizlenir, sonra otel alanına alınır. Bu, otelin kirlenmemesi açısından oldukça önemlidir.
 • Lastikler zeminle temas ettirilmez.

Ceylan Oto, yılların deneyimini müşterileriyle buluşturmaya devam etmektedir. Lastiğinizin sağlıklı bir şekilde korunması için onları lastik otelimize emanet edebilirsiniz.

Lastik Oteli Ankara

Ankara Lastik Oteli Hizmeti

Bu hizmetten yararlanmanın çok sayıda faydası bulunmaktadır. Her şeyden önce lastikler uygun bir fiyatla depolanmaktadır. Böylelikle apartmanların bodrumlarında, araba bagajlarında ya da kömürlüklerde gereksiz şekilde yer kaplamamış olurlar. Bu tür yerler, lastiklerin muhafaza edilebileceği uygun alanlar değildir.

Çoğu otelde raf sistemi benzeri düzenekler bulunur. Böylece lastiklerin depolanması da bulunması da son derece kolay bir hal alır. Ceylan Oto Lastik sunmuş olduğu lastik oteli hizmetine ek olarak;

 • Binek veya ticari araç lastik tamiri
 • Balans ayarı
 • Jant tamiri ve yamuk jant düzeltme
 • Jant satışı
 • Lastik tamiri

Şeklinde sıralanabilecek birçok hizmet sunmaktadır. Aklınızda lastik oteli fiyat 2022 nedir ya da lastik değiştirme ücreti ne kadar? Şeklinde sorular varsa, iletişim bilgilerimiz üzerinden bize iletebilirsiniz.

Lastik Oteli Ankara

Kış Lastiği Nasıl Muhafaza Edilir?

Uygun muhafaza ortamı lastiklerin ömrünü uzatmakta ve en yüksek performansta hareket edebilmesine olanak tanımaktadır. Otellerde, lastikler herhangi bir dış etkenden dolayı hasar görmez. Lastiklerinizi otele emanet edip dilediğiniz zaman geri alabilirsiniz. Bu esnada farklı bölge veya ülkelere dahi seyahat edebilirsiniz. Lastikleriniz siz geri gelene kadar güvenle korunmaya devam edecektir.

Kış lastikleri uzunca bir süre açık havada kalırsa, yüzeyleri kurur ve çatlamaya başlar. Bu yüzden lastiklerin serin, kuru ve temiz ortamlarda depolanması önerilir. Lastikler araba hareket halindeyken sürekli yol ile temas içindedir. Bu da çamur, toz ve evsel atıklarla lastiğin irtibat halinde olabileceğini gösterir.

Kolayca kirlenen lastiklerin temizliği, saklama işleminin ilk adımını oluşturur. Deneyimli personelimiz sizin için lastiklerinizi temizler, kontrollerini yapar ve otele en uygun şekilde yerleştirir.