metot bilişim
ankara web tasarım

Hakkımızda

Ceylan oto lastik olarak Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesinde oto lastik ve jant servis hizmeti vermekteyiz. Binek Araç Lastikleri, Kamyon Lastikleri, İş Makinası Lastikleri, Jant Satışı, Lastik Oteli, Lastik Sökme Takma, Lastik Tamiri, Balans ihtiyaçlarınızda deneyimli ekibimizle yanınızdayız.

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli ticaret prensibimizden ödün vermeden Ankara’da sektörün öncü firması olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Michelin, Bridgestone, Continental, Hankook, Lassa, Petlas, Pirelli, Kleber, Kumho, Yokohama ve Goodyear başta olmak üzere 20’nin üzerinde marka ürünlerinin resmi bayiliğini yapmaktayız.

Aradığınız ürüne en hızlı şekilde ulaşabilmeniz için lastik sektöründe güvenilir hizmet, profesyonel ekip desteği sağlamaktayız. Müşterilerimize lastik – jant ve aksesuarları ile birlikte lastik oteli hizmeti sunmakta ve otomotiv hizmetleri yürütmekteyiz. Müşteri portföyümüzde binek araç sahiplerinin yanında ticari araç sahipleri de yer almakta ve bu araçlar için de lastik ve servis imkanlarımız bulunmaktadır. Değerlerimiz:

  • Şeffaflık
  • Tutku
  • Sürdürülebilirlik
  • Kalite
  • Yenilik Ve Gelişime Açıklık
  • Güvenilir Ticaret

Amacımız, siz değerli müşterilerimizin beklentilerini üst düzeyde karşılayarak jant değişimi, lastik ve lastik hizmetleri sunmak ve uzun vadeli müşteri ilişkileri geliştirmektir. Hizmet ve ürünlerimizde güveni ön planda tutuyor, güvenli sürüş ve araç estetiğiniz Ceylan Oto Lastik’e emanet diyoruz!

Hazır Konum Başlat

Ceylan Oto Lastik Merkez

Ceylan Oto Lastik Şube