metot bilişim
ankara web tasarım

Kamyon Lastikleri

Kamyon Lastikleri Pirelli Prometeon kalitesi Ceylan Oto güvencesi ile buluşuyor. Kamyon lastikleri söz konusu olduğunda aradığınız tüm ayrıcalıklara Pirelli Prometeon ile ulaşabilirsiniz. Bu lastiklerin ne vaat ettiğine ve özelliklerine birlikte göz atalım.

Neden Pirelli Prometeon Tercih Edilmeli

Öncelikle nasıl bir kamyon lastiği tercih etmek istediğinize odaklanmalısınız. Sizin için tek etmen ekonomik olması ise, kısa süre içerisinde yaptığınız ekstra masraflarla maliyetinizin artabileceğini unutmayın. Hamur karışımının kaliteli olması, desenlerin yapılan işe uyumlu olması, konforlu olması ve az ses yapması gibi etmenleri ekonomik bir lastikle bir araya getirmek istiyorsanız işte o zaman Pirelli Prometeon sizin için biçilmiş kaftan olacaktır.

Bu lastikler, bir kamyon lastiğinden beklenen her türlü ihtiyaca cevap verecek şekilde tasarlanmıştır. Ağır yükte performans, ergonomik avantaj ve ekonomik olması bunlar arasında ilk sırada sayabileceklerimizdir.

Lastik üretimi konusunda yılların verdiği deneyim ile araca ilk takılmasından uzun vadeli kullanıma kadar bütün beklentilerinizin tam olarak karşılanacağından emin olabilirsiniz.

Kamyon Lastikleri

Aracınızı Hangi Alanda Kullanacağınız Önemlidir

Bilindiği üzere sıfır kilometre bir araç satın almak istiyorsanız onun üzerinde gelen orijinal ekipmanlar güncellenebilmektedir.

Ceylan Oto Lastik güvencesi ile hizmet verdiğiniz sektörde sizi ve aracınızı zorlamadan maksimum performans elde edeceğiniz Pirelli Prometeon lastiklerden yana tercihinizi kullanabilirsiniz.

Yeni Kamyon Lastiği Almak İstiyorum

Eğer yeni bir lastik almak istiyorsanız, öncelikle lastiğin kilometre performansına ve manevra kabiliyetine dikkat etmeniz gerekmektedir. Biraz önce de değindiğimiz gibi her lastik her alanda ticari kullanım için uygun olmayabilir.

Neden Pirelli Prometeon lastiklerinin kullanılmasını tavsiye ediyoruz? Çünkü, teknolojinin getirdiği yeniliklerle devamlı olarak güncellenen bir altyapıya sahiptir. Bir kez üretilip uzun yıllar lastiğin satılması yerine her dönem yapılan güncellemeleriyle maksimum verim almayı sağlayan bir yapısı bulunmaktadır.

Biz Ceylan Oto olarak, satışını yaptığımız tüm lastiklere güveniyoruz. Biliyoruz ki, Pirelli ayrıcalıklı bir lastik olmasının yanı sıra Prometeon ile güçlü bir altyapı, teknolojik anlamda yenilikler ve uzun vadeli kullanım avantajı sunmaktadır. Bu da uzun vadede düşünülmesinde fiyat performans açısından bulunmaz bir veri ile karşımıza çıkıyor.

Kamyon Lastiği (Yük & basınç tablosu)

Kamyon Lastiği yük ve basınç değerleri hakkında detaylı bilgi için PDF belgesini inceleyebilirsiniz.

Kamyon Lastiği (Teknik veriler)

Kamyon Lastiği teknik değerleri hakkında detaylı bilgi için PDF belgesini inceleyebilirsiniz.

Önceliğimiz Kullanıcı Memnuniyetidir

Biz Ceylan oto olarak biliyoruz ki kullanıcı memnuniyeti, satışın sürekliliği anlamına gelir ve mutlu müşteriler, yeni müşterilere kapı açacaktır. O sebeple güvenmediğimiz, inanmadığımız ve etkisi kanıtlanmamış kamyon lastikleri yerine kaliteli ve sektörde öncü ürünlerin satışını yapmaya devam ediyoruz. Pirelli Prometeon’da bu konuda bütünüyle ön plana çıkmış iç lastiksiz bir lastik seçeneğidir.

Pirelli Prometeon Genel Özellikleri

Bütün özelliklerine bir kalemde değinmemiz mümkün olmasa da kısaca, çok aranılan Pirelli Prometeon özellikleri köşesi yapalım istedik.

Kamyon Lastikleri

İç Lastiksizdir

İç lastiğinin olmaması dışarıdan bakıldığı zaman eski tip lastiklerle ayırt edilemeyecek yapıya sahip olduğu anlamına gelir. Daha çok eğimli topukları ile ön plana çıkmayı başaran, bilimin ve teknolojinin yenilikleri ile donatılmış bir lastik tipidir. Kolay hava tutar ve zorlu koşullarda yüksek başarı sağlar. Bunun dışında performans olarak da verilere yansıtılmış yüksek başarı grafikleri söz konusu olmaktadır.

Fren Mesafesi Konusunda Avantajlıdır

Pirelli Prometeon, fren mekaniğine dost bir lastiktir. Bu durum diğer iç lastiksiz lastiklere oranla daha bariz şekilde belli olmaktadır. (Ayrıntılı bilgi için detaylı kataloğuna göz atabilirsiniz) Kampanaların daha çok soğumasını, delinme durumunda daha az hava çıkışı olmasını sağlayan bir yapıya sahiptir.

Ekonomik Bir Lastiktir

Kamyon Lastikleri
Kamyon Lastikleri

Biraz öncede altını çizdiğimiz gibi hem performans konusunda başarılı olması hem de ekonomik olması nedeniyle olası maliyetleri minimum düzeye indirir. Bunun dışında ise sökme takma konusunda daha rahat davranmanızı sağlayacak bir yapıya sahiptir.

Devamlı Olarak Kendisiyle Rekabet Eder

Öncelikle Ceylan oto olarak şunu söyleyebiliriz ki, hiç durmadan yenilenen yapısı ile Pirelli Prometeon lastikleri dün olduğu gibi bugün de bir adım öndedir.

Örnek vermek gerekirse yeni geliştirilen ürünleri (FH:01 Coach ve Th: Coach) yüksek güvenlik standartlarını uzun vadeli olarak yapılan yolcu ve yük taşımasında konforla birleştiriyor. Daha az ses, daha yüksek yol tutuş ve uzun ömür dışında daha güvenli sürüş garantisi sağlıyor.

Bu Avantajlarının Kaynağı Nedir

Öncelikle Pirelli Prometeon teknolojik yeniliklerden destek alır. Lastiğin iç yapısında kullanılan özel elemanlardan tutun da güncellenen dalgalı yapısı sayesinde hem daha az ses yapar hem de güvenli sürüş, daha kısa mesafede fren gibi bir takım garantiler vermektedir.

Yüksek yol tutuşu, manevra ve fren tepki süresinin olumlu yönde artmasını sağlamıştır. Üstelik diğer teknolojik lastiklerin aksine bunu daha uzun kilometrelerde yıpranmış durumlarda bile yapabiliyor olmasıdır.

Pirelli Otobüs Kamyon Lastikleri

Yeni Hamur Karışımı ile Zamana Meydan Okuyor

Lastiklerin dalga desenin değişmesi, iki önemsenmeyen avantaj sağlar. Öncelikle yüksek yol tutuş konusunda desteği olur. Bu durum daha zor aşınma, kolay fren ve sürüş kolaylığı gibi avantajları da beraberinde getirecektir.

İkinci avantajı ise yolda karşınıza çıkması muhtemel küçük taşların lastik içine girmesinin önüne geçilir. Yapılan araştırmalar göstermiştir ki, kanalların içerisine yerleşen küçük taşlar uzun sürede lastiklerin esnekliğinin azalmasına ve daha kolay bir şekilde darbe alarak yıpranmalarına neden olmaktadır.

Pirelli Prometeon lastikleri içinse bu şekilde bir sorun yaşamadan güvenle sürüşünüze devam edebilirsiniz.

Yeni hamur karışımı ise daha uzun süreli dayanım sağlayan bir diğer özelliği olarak ön plana çıkar. Bu da hem aşınmayı azaltır hem de yüksek kilometrede kullanım kolaylığı sağlar.

Islak Zeminlerde Maksimum Yol Tutuşu

Pirelli prometeon lastikleri hangi iklim şartında olursa olsun en iyisini sunar. Kanal geometrisinin bu duruma uygun şekilde üretildiği unutulmamalıdır. Bu konuda Pirelli markası kendi patentli geometrik şekilleri ile ıslak zeminlerde bile en iyi yol tutuşunu sunmayı amaçlar.

Sınırları Zorlamaya

Hazırmısın?

Ankara’daki en kapsamlı kamyon lastiği çeşitleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz!

0507 547 06 68

Detaylı Bilgi ve Fiyatlar İçin Bizi Arayın

Sınırları Zorlamaya

Hazırmısın?

Ankara’daki en kapsamlı kamyon lastiği çeşitleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz!

0507 547 06 68

Detaylı Bilgi ve Fiyatlar İçin Bizi Arayın

Kamyon Lastiği Ölçü Değişim Örnekleri

Bu bölüm, değişik lastik ölçülerinin taşıma kapasitelerini gösterir (aks başına). Lastik ölçüsünde yapılan herhangi bir değişimin yürürlükteki mevzuata ve homologasyon şartnamelerine uyması gerektiği unutulmamalıdır.

Dikkate alınması gereken temel faktör orijinal yük kapasitesidir. Yüksek hacimli taşımacılık için geniş tabanlı basık seriler (/70, /60 serileri) önerilirken, uzun mesafeli taşıma için basık seri lastikler ( /80 ) önerilir.

Kamyon Lastikleri

Tavsiye Ediyorsak Sebebi Var

Ceylan oto lastik olarak ilk günden itibaren bütün ürün seçeneklerinde mutlu müşteriler kazanmaya devam ediyoruz. Pek çok farklı markanın ürününü inceleyerek çıktığımız bu yolda Pirelli Prometeon kalitesi ile devam ediyoruz.

Öncelikle bu durumun nedeni dilimiz döndüğünce açıklamaya çalıştığımız yukarıda da kısaca bahsettiğimiz faydalarının yanı sıra, müşterisinin yanında olan ve onun dilinden anlayan bir marka olmasıdır. Biz de Ceylan oto lastik olarak Pirelli Prometeon ve diğer lastik çözümlerinizde her zaman için sizin yanınızdayız.

İletişim bölümünden, bizimle iletişime geçebilir ve lastik ve güvenlik konu başlıklarında aklınıza gelen her türlü konu başlığında destek alabilirsiniz.

Biz bir lastiğe güveniyorsak sebebi var! Geleceğin en çok adını duyurmayı başaran ve en fazla kullanılabilen ürünleri arasında yer alacak Pirelli Prometeon lastikleri hakkında yeri geldikçe daha fazla bilgiye yer vereceğiz.

Bu konuda çok fazla seçenek ön plana çıkmış olsa da araştırıp en doğru ve en kaliteli olan ürün hakkında bilgi sahibi olmak tamamen size kalmış.

Biz Pirelli Prometeon kalitesi ve Ceylan Oto güvencesi ile her zaman hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.

Prometeon ile dönme direnci düşerken kilometreniz artar.

Diğer avantajları şunlardır:

  • Ömür boyu devam eden çekiş
  • Daha kısa fren mesafesi
  • Konforlu ve gürültüsüz bir sürüş deneyimi
  • Darbelere karşı yüksek direnç
  • Çok daha az yanak aşınması
  • Mutlu müşteriler
Kamyon Lastikleri