metot bilişim
ankara web tasarım

Kumho Ecsta PS91

Kumho Ecsta PS91

Kumho Ecsta PS91 farklı araçlar ve tekerlek boyutları için özel olarak tasarlanmış, çok amaçlı bir lastik modelidir. Kumho’nun üst düzey otomobiller için tasarladığı bu lastikler, yüksek performans isteyen sedan, spor otomobil ve coupe sürücüleri için geliştirilmiştir.

Kumho Ecsta PS91 maksimum performans sağlayan bir yaz lastiği olarak tanıtılsa da hem kuru hem de ıslak zeminlerde rahat bir yol tutuşu sergilediği testlerle kanıtlanmıştır. Yüksek hızda bile sürüş konforunda taviz vermeyen Ecsta PS91, don durumunda, karda ya da buzlu yollarda kullanılmak üzere dizayn edilmemiştir.

Kumho Ecsta PS91 Özellikleri Nelerdir?

Kumho Ecsta PS91 tasarlanırken Formula 3 yarış lastiği teknolojisi kullanılmıştır. Yüksek hızda stabilite sağlaması açısından geliştirilen C-Cut 3D tasarımı ve çentikli blok yapısı, direksiyon hakimiyetini artırmaktadır.

  • İç yapısında, gerilme mukavemeti yüksek kordonlar vardır.
  • Dayanıklılığı artırmak için iki adet naylon takviye başlığıyla desteklenmiştir.
  • Bileşik nervürlü sırt tasarımıyla daima dengede kalmayı sağlar.
  • Şık tasarımıyla otomobilin görünüşünü yeniler.
  • Optimum frenleme sağlar.

Binek Araç Lastikleri

Ecsta PS91 Fiyatı Ne Kadar?

Araç sahipleri, çok sevdikleri otomobilleri için daima en iyisini isterler. Özellikle lastik seçimi, otomobilin sağlığı açısından çok önemlidir. Elbette, fiyat da tercihleri etkileyen önemli bir faktördür. Bu sebeple, lastik seçimi yapılırken en uygun modeli ve fiyat – performans açısından mantıklı olan seçeneği satın alma eğiliminde olurlar.

Lastik seçiminde unutulmaması gereken nokta, lastiğin otomobilinize uygunluğunu belirleyen şeyin fiyatı olmadığıdır. En pahalı lastiklerin iyi performans sağlamadığı, en ucuz lastiklerinse piyasanın önde gelen markalarına meydan okuduğu durumlar olmuştur. Bu yüzden, lastik seçerken uzman görüşü alınmalı, araca uygun model tercih edilmelidir.

Ecsta PS91 Nerelerde Kullanılır?

Yapılan incelemelere ve sürüş testlerine göre, Kumho’nun Ecsta PS91 modeli, son yıllarda piyasaya çıkmış en iyi performans lastiğidir. Hem sokakta hem de pistte, hem kuru zeminde hem ıslak zeminde harika yol tutuşu için tasarlanmıştır.

Bu lastikle virajlarda kontrol daima sürücüdedir. Dünyaca ünlü birinci sınıf lastiklerin tamamıyla aynı seviyededir. Bunlara rağmen, çok daha düşük maliyetle üretilmiş ve yaygın kullanıma sunulmuştur.

Ödediğiniz ücretin fazlasını almak için Kumho’nun Ecsta PS91 modelini tercih edebilirsiniz.