metot bilişim
ankara web tasarım

Bfgoodrich Mud Terrain Km3

Bfgoodrich Mud Terrain Km3

Bfgoodrich mud terrain km3 lastikleri, en zor koşullarda bile güçlü çekişe ihtiyaç duyan arazi meraklılarının tercih ettiği lastik modelidir. Dayanıklı yapısı sayesinde uzun süre güvenle kullanılabilirler.

Bfgoodrich mud terrain km3 çamurun bol olduğu gevşek topraklarda kesinlikle sahip olunması gereken bir lastiktir. Sırt tasarımıyla off road lastikleri arasında farkını ortaya koyan model, mükemmel kavrama sağlar ve aracın hakimiyetini artırır.

Bfgoodrich Mud Terrain Km3 Avantajları Nelerdir?

Bfgoodrich mud terrain km3 sürekli ve yüksek performanslı çekiş için optimize edilmiştir. Terrain-attack sırt tasarımına ve çamuru sıkıştırarak dışarı atan çukurlara sahiptir. Kaya ve kaygan yüzeylerde ise Krawl-TEK özelliğiyle lastiğin esnemesini ve yolu kavramasını sağlar. Oldukça dayanıklı da olan bu lastikler, keskin objelerle sert temas durumunda bile güven verir. Yan duvarlarındaki zırh yapısı, beklenmedik kazaları önler.

Bu lastiklerin genel artıları şöyle sıralanabilir:

  • Sert arazi koşullarında kullanılmalarına rağmen oldukça uzun ömürlüdürler. Kullanıcıların genel ortalamasına bakıldığında 96.500 ile 128.700 km arasında bir süre ortaya çıkmaktadır.
  • Kullanıcıların büyük bir kısmı karlı ortamdaki performansını övmektedir. Yoğun kar yağışı olduğunda bile yol tutuş kalitesini sürdürmektedir.
  • Bu lastik tipi diğer off road lastik tiplerine nazaran suda daha iyi tutuş sağlamaktadır.

Bfgoodrich Mud Terrain Fiyatları

BFGoodrich lastikleri, sektördeki köklü yapısıyla en çok tercih edilen lastik markalarından biridir. Sadece off road ya da mud terrain tip lastiklerde değil, her tür otomobil lastiğinde kaliteli ürünler ortaya koymaktadır. Piyasa fiyatları aşağı yukarı aynı olmakla birlikte özel kampanya ve indirimlerle çok daha uygun fiyatlara bulunabilmektedir.

Harika bir sürüş deneyimi ve arazi macerası için BFGoodrich’in mud terrain lastikleri idealdir.

BFGoodrich Mud Terrain Km3 Hangi Araçlar İçin Uygundur?

Bir önceki BFGoodrich mud terrain km2 modeliyle kıyaslandığında mevcut teknolojisini çok daha ileriye taşıyan km3 modeli, özellikle daha az ses çıkarmasına rağmen daha agresif performans göstermesi bakımından ön plana çıkmaktadır. Km2 modeline göre biraz daha ağır olduğu söylenebilir. Bu durum bazı arazilerde artı özellik olurken bazı arazilerde eksi özelliğe dönüşebilmektedir.

BFGoodrich Mud Terrain KM3 lastik yolda kullanılır mı?

Bu lastikleri yolda kullanmamak için hiçbir engel yoktur. Fakat bunun negatif yönleri iyi düşünülmelidir. Günlük amaçlarla mud terrain lastikleri kullanmak sizi gereksiz masrafa sokabilir.

All terrain lastikle BFGoodrich Mud Terrain lastik arasındaki fark nedir?

Adından da anlaşılacağı üzere, all terrain lastikler her türlü koşul için uygundur. Yani hem arazide hem de yolda kullanılabilirler. Mud terrain lastikler ise sadece arazi koşulları için uygundur.

 BFGoodrich Mud Terrain lastik yağmurlu koşullar için uygun mudur?

Bu lastikler yağmurlu koşullar için ideal olmasalar da çok kötü bir performans sergiledikleri de söylenemez. Yağışlı günler için dört mevsim lastikler kullanmak her zaman daha iyidir.