metot bilişim
ankara web tasarım

General Grabber X3 Mud Terrain

General Grabber X3 Mud Terrain

General Grabber X3 Mud Terrain jeeplerin, kamyonların ve SUV araçların sürücüleri için geliştirilen off-road maksimum çekiş lastiğidir. En zorlu yollarda bile üst düzey performans gösterme yeteneğine sahiptir. Özellikle gevşek zeminlerde ortaya koyduğu üstün başarıyla piyasada kendine sağlam bir yer edinmiştir.

General Grabber X3 Mud Terrain olağanüstü bir çekiş kabiliyetiyle donatılmıştır. Lastiklerin zemini kavraması için blok olukları ve çekiş çentikleri içeren boşluklu ve simetrik bir desene sahip sırt tasarımına sahiptir. Tahliye kanalları sayesinde lastiğe yapışan çamuru temizlerken olukların tabanındaki tamponlarla taş ve molozların serbest bırakılmasına yardımcı olur.

General Grabber X3 Mud Terrain Özellikleri

General Grabber X3 Mud Terrain iç yapısıyla arazide ve yolda üç kat daha fazla dayanıklılığa sahiptir. General markasının patentli DURAGEN teknolojisiyle geliştirilen yanak koruma çıkıntıları ve saptırma kaburgaları, zorlu arazide lastik gövdesini ve üst yanakları delinmelere karşı korur.

Grabber X3’ün en önemli özellikleri şöyle sıralanabilir:

  • Geliştirilmiş sırt özellikleriyle çamurlu, kumlu ve taşlı bölgelerde mükemmel yol tutuşu sağlar, ekstrem performans gösterir.
  • İlave tutucu kenarları aracılığıyla sert, çamurlu ve stabilize yollarda güvenli sürüşe imkân tanır.
  • Taş birikmesini önleyen sırt tasarımı lastiğin ömrünü uzatır.
  • Benzersiz delinme direncine sahiptir.
  • Üç katlı karkas yapısı sağlamlığına sağlamlık katar.

Off Road Lastik

Grabber X3 Lastikleri Kışın Kullanılır mı?

General’in Grabber X3 Mud Terrain modelleri her ne kadar çamur lastiği olarak bilinse de kışın bazı koşullarda kullanılabildikleri bilinmektedir. Kışın, karayollarının karlı ve buzlu olduğu koşullarda oldukça etkili çekişe sahiptir.

Grabber X3’ün bazı boyutlarında kırmızı bölgelerin olduğu yanak tasarımları mevcuttur. Bu model arazi yarış lastiklerinden türetildiği için bu kırmızı bölgeler için özel bir bakım yapmak gerekmektedir.

General Grabber X3 Mud Terrain Lastiklerin Bakımı Nasıl Yapılır?

Grabber X3’ün bakımı yapılırken şunlara dikkat edilmelidir:

  • Lastiklerin yan kısımlarını temizlerken benzin, alkol veya petrol bazlı çözücüler kullanmayın.
  • Doğrudan yüksek basınçlı su kullanmayın.
  • Kaba fırçalar veya benzer aşındırıcı materyallerden uzak tutun.

Grabber X3 Hangi Yollarda Kullanılır?

General Grabber X3 sadece bir çamurlu arazi lastiği değildir. Sizi hem çamurlu hem toprak hem de kaya kaplı arazide taşımaya hazırdır. Her türlü engebeli araziye girebilir.

Grabber X3 Fiyatları Ne Kadar?

Pek çok uluslararası lastik markası gibi General markası da yurtdışında üretilmekte ve ülkemizde satışa sunulmaktadır. Döviz kurundaki değişimler doğrudan fiyata yansıyabilmektedir. Doğru bilgi almak için size en yakın bayiyle irtibata geçmeniz tavsiye edilir.