metot bilişim
ankara web tasarım

Hankook Off Road Lastik Ankara

Hankook Off Road Lastik Ankara

Hankook off road lastik Ankara hakkında bilgi almak istediğiniz zaman ziyaret edeceğiniz güvenilir adresiniz Ceylan Oto Lastik. Her zaman en kaliteli markalarla en geniş ürün çeşitliliği için bizi ziyaret edebilirsiniz.

Hankook off road lastik Ankara en uygun fiyata nereden alınır? Garantili ve kaliteli hizmete nasıl ulaşılır? Sorularınızın cevabı olarak Ceylan Oto Lastik sadece bir tık uzağınızda sizi beklemektedir. Aklınıza takılan her türlü soruda bize ulaşabilirsiniz.

Hankook Off Road Lastik Ankara Fiyatları

Hankook markası yaptığı atılımlarla her türde lastik seçeneklerinde sürücüler tarafından tercih edilmeye devam ediyor. İhtiyacınız olan lastik türü ve boyutuna göre fiyat bilgisi almak için (0312) 395 31 18 numaralı telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. Özellikle Hankook off road lastik seçenekleri söz konusu olduğunda markanın bir adım öne geçtiğini söyleyebiliriz. Peki ama off road lastikler değerlendirildiğinde Hankook farkı nedir? Kısaca madde madde altını çizerek anlatalım.

Hankook Dynapro At Mt Lastikleri

Hankook off road lastik Ankara
Hankook off road lastik Ankara

Bu lastikler özellikle zorlu arazi koşullarında maksimum verim almanız amacıyla üretilmektedir. Genel anlamda bütün 4×4 araçlar için tercih edilebildiği gibi zorlu arazi koşullarında maksimum verim almak istediğiniz diğer araç tipleriniz içinde uyumlu bir lastik olarak ön plana çıkmaktadır.

Güçlü bir desen ve blok yapısı ile bir arazi lastiğinden beklediğiniz her türlü avantajı sizin için sunar.

Lastik Desenleri İle Dikkat Çekiyor

Hankook off road lastikleri “geliştirilmiş taraklı kanal” teknolojisi sayesinde çekiş gücünde gözle görülür bir artış vaat etmektedir. Burada öncelikli amaç lastiğin tutunduğu yere adapte olmasını sağlamak ve maksimum verim elde etmektir. Hem at hem de mt tiplerde geliştirilmiş taraklı kanal yapısı ayrı ayrı dizayn edilir.

Eğimli Yan Kanal Yapısı

Lastik öncelikle ıslak zeminlerde de maksimum tutuş sağlamak için eğimli yan kanallar geliştirmiştir. Bu bakımdan hankook off road lastikleri bir adım öne geçen ayrıcalıklı bir seçenek olarak dikkatleri üzerinde toplar.

Zigzak desenli kanal bitiş çizgileri ise hankook off road lastiklerinin özellikle buzlu zeminlerde daha az kaymasını sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Piyasada varolan ve buzlu zeminlerde maksimum yol tutuşu amaçlayan en yenilikçi geliştirme özelliğinin bu olduğunun altını çizebiliriz.

Taş İter ve Jant Koruyucu

Lastiğin yeni yılla beraber ön plana çıkardığı en önemli başlıkları arasında ilk sırada taş iter mekanizması gelmektedir. Taş iter yapısı sayesinde bünyesine saplanan taşların uzaklaşmasını sağladığı bir mekanizma ön plana çıkmaktadır.

Bunun dışında lastiği iç yapısından yine taş ve zorlu arazi koşullarına karşı koruyan jant koruyucu da öncelikli olarak yenilikleri arasında yer alır.

Bu ve bunun gibi pek çok yeniliğe hızlı bir şekilde ulaşmak için hankook off road lastikleri seçeneğine sizlerde Ceylan oto güvencesi ile ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan her türlü sorunun cevabında sadece bir tık uzağınızda olduğumuzu belirtmek istiyoruz.