metot bilişim
ankara web tasarım

General AT/3

General AT/3

General AT/3 General Tire’ın hem yolda hem de arazide yüksek yol tutuşu, gelişmiş akustik performans ve iyileştirilmiş kilometre performansı sağlayan üç yeni teknolojisine sahip bir lastiktir. SUV, pikap ve off road araçlar için tasarlanmış ve üretilmiştir.

General AT/3, sahip olduğu teknolojilerle sınıfının en iyi lastikleri arasına girmeyi başarmıştır. Bir önceki model olan General Grabber AT/2’nin iyi özelliklerini koruyarak daha da ileri bir noktaya taşımıştır.

General AT/3 Özellikleri

General AT/3 üç yeni teknolojiye sahiptir. Bunlar:

  • TracGen: Tasarımcıların çekiş cepleri olarak adlandırdığı çekiş gücünü artıran ve kavrama özelliklerini geliştiren farklı açılarda düzenlenmiş kılcal kanallardan oluşan sırt dizaynı.
  • DuraGen: Mükemmel yırtılma direnci sağlayan ve engebeli arazide kilometre performansını artıran kauçuk bir bileşiktir. Bu tasarım özellikleri kombinasyonuyla, lastik sırtının kendi kendini temizleme özelliği artar. Ayrıca gevşek yüzeylerde kenetlenmeye izin vererek her yöne kavrama kabiliyetini destekler.
  • ComfortBalance: Bu üçüncü teknolojiyle yolda sürüş konforu ve iyi arazi tutuşu gibi birbiriyle çatışıyor görünen avantajlar bir araya getirilebilmiştir. Lastik sırtının düşük sertliğe sahip dengeli blok geometrisi ve sırt merkezindeki blokların özel olarak modifiye edilmiş düzeni, lastikteki titreşimi azaltarak konforu artırır.

AT/3 Hangi Koşullarda Kullanılabilir?

Yeni General Grabber AT/3, ıslak ve kuru yüzeylerde, bir önceki model olan Grabber AT/2’ye göre çok daha yüksek seviyede performans gösterirken, karda çekiş konusunda da iyileştirilmiştir. Arazi kullanımında, çamurda ve ıslak çimde yol tutuşu iyileştirilerek önceki modele göre sırt hasarına göre daha yüksek direnç sunar.

Kumho Crugen HP91

Grabber AT/3, 15 ila 20 inç arasındaki jantlar için 44 farklı ebatta ve ek olarak 20 LT ve C ebatlarında piyasaya sunulmaktadır. Bu lastikler saate 240 km’ye kadar hızlar için ve dört mevsim olarak test edilmiş ve onaylanmıştır. Karla kaplı yüzeylerde güvenli yol tutuşu belirtmek için M+S işaretini ve kar tanesi sembolünü taşımaktadır.

Grabber AT/3 Fiyatları

Grabber AT/3’ü muadillerine göre daha avantajlı kılan yan duvar pabuçları, saptırma olukları ve jant koruma pervazı gibi lastiğin ömrünü artıran özellikleri vardır. Aynı fiyata daha uzun süre, güvenli ve konforlu bir şekilde lastiğinizi kullanmak istiyorsanız Grabber AT/3’ü satın almaktan pişman olmayacaksınız.