metot bilişim
ankara web tasarım

Kumho Crugen HP91

Kumho Crugen HP91

Kumho Crugen HP91 daha önce piyasaya sürülmüş olan KL17’nin yerini alıyor. HP91’in dört geniş çevresel olukla birleştirilmiş bir sırt deseni var. Silika ile güçlendirilmiş bileşiği sayesinde ıslak havada daha iyi yol tutuşu ve frenleme performansı sağlıyor. Kumho’nun garantisini verdiği yuvarlanma direnci, çoğu binek otomobille kıyaslanabilecek kalitededir.

Kumho Crugen HP91 güçlü yüksek hız dengesi, düşük aşınma oranı ve suda kızaklamaya karşı daha iyi direnç sağlama gibi önemli özelliklere sahip. HP91 modeli V,W ve Y hız sınıflarına uygun şekilde üretilmiştir. Range Rover, Range Rover Evoque, BMW X5 ve X3, Volvo XC90 ve XC60’a uygun boyutlara sahiptir.

Kumho Crugen HP91 Avantajları

Kumho Crugen HP91 hem kumlu hem de çamurlu arazilerde yüksek kavrama imkanı sağlar. Ayrıca ıslak zeminde dengeyi stabil hale getirir. Crugen HP91’in diğer avantajları şöyle sıralanabilir:

  • Düşük gürültü sağlayan, iyileştirilmiş UHP sırt bileşimi ve asimetrik sırt deseni.
  • Bölünen kenar bloklarına sahip uzunlamasına merkez nervürleri ile yüksek hızlarda düz sürüş stabilitesi.
  • Maksimum blok sertliği ile viraj alırken direksiyon performansını ve kavrama gücünü artırma.
  • Dört çevresel olukla lastiğin kapladığı yerdeki suyu verimli bir şekilde boşaltmaya yardımcı olma

Crugen HP91 Lastik Fiyatları

Crugen HP91, gösterdiği üst düzey performansla karşılaştırıldığında oldukça uygun fiyatlara sahiptir. Piyasadaki en iyi fiyat – performans hafif ticari ve SUV lastiği olduğu söylenebilir. 4×4 araç sahipleri tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir.

Yüksek kalite kontrol standartlarıyla tasarım aşamasından üretim aşamasına, hatta lojistik aşamasına kadar Kumho güvencesiyle piyasaya sürülen Crugen HP91 lastikler, müşterilerden alınan memnuniyet oranlarına bakıldığında da muadillerine fark atıyor. Sınıfının en iyileri arasında sayılan bu lastiklerle istediğiniz her ortamda istediğiniz yere sürüş konforundan taviz vermeksizin ulaşabilirsiniz.

Binek Araç Lastikleri

Crugen HP91 Lastikler Hangi Arazilerde Kullanıma Uygundur?

Kumho HP91 model lastikler “all season” lastik kategorisinde satışa sunulmaktadır. Yani bu lastikleri yılın dört mevsimi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Fakat unutulmaması gereken nokta, dört mevsimlik lastiklerin kış mevsiminde kış lastikleri kadar iyi performans gösteremediğidir. Kışın daha güvenli bir sürüş için Kumho’nun SUV ve 4×4’ler için üretmiş olduğu kış lastiklerini tercih edebilirsiniz.