metot bilişim
ankara web tasarım

6×114.3 ET-44 Yıldız Offroad Jant

6x114.3 ET-44 Yıldız Offroad Jant

6×114.3 ET-44 yıldız offroad jant ile aracınızın hem sürüş konforunu iyileştirebilir hem yol tutuşunu güçlendirir hem de performansını maksimize edebilirsiniz. Piyasadaki muadillerine göre tam bir fiyat performans ürünü olan bu jantlarla arazi koşullarına meydan okuyabilirsiniz.

6×114.3 ET-44 yıldız offroad jant Powcan marka olup çapı 16, genişliği 10, bijon aralığı ise modele adını veren 6×114,3’tür. Arazi araçlarında kullanılan bu jantlarda ileri teknoloji ürünü metal malzemeleri bir arada kullanılmıştır. Siyah rengiyle aracınıza farklı bir hava katacaktır.

6×114.3 ET-44 Yıldız Offroad Jant Özellikleri

6×114.3 ET-44 yıldız offroad jant Mercedes X Class ve Nissan Navara uyumlu bir jant modelidir. Tasarımıyla fark yaratan bu ürün, diğer jant modellerine kıyasla pek çok avantaj sağlamaktadır. Bu jantlar, aracın üzerinde gelen stok jantlara göre çok daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Ayrıca korozyona karşı da güçlüdür. İmalatında kullanılan alaşımlar sayesinde paslanmadan yıllarca kullanılabilir.

Bu jantların bir diğer avantajı ise engebeli arazilerde süspansiyona katkıda bulunmalarıdır. Aracın ağırlık merkezini yükselterek daha güvenli bir yol tutuşu sağlamaktadır. Kaliteli bir arazi lastiği, arazi uyumlu bir jantla desteklenmelidir. Bu sayede hem lastikten hem de araçtan daha yüksek verim alınabilmektedir.

Offroad Jant ve Lastiğin Avantajları

Offroad jant ve lastikler bir arada kullanıldığında hem zamandan hem paradan tasarruf edersiniz. Ayrıca arazi sürüşleri sırasında yaşanan pek çok endişe ve güçlüklerden de kurtulursunuz. Ankara içi sökme – takma ve balans işlemleri de ücretsiz olarak yapılmaktadır. Dolayısıyla, servis ücreti ödemek zorunda kalmazsınız.

Offroad jant ve lastikler birlikte kullanıldığında;

  • Çamur ve çakıl zemin üzerinde çok daha iyi yol tutuşu sağlanır.
  • Aracın çekme kapasitesi artırılır.
  • Araç daha şık ve estetik bir görünüme kavuşur.
  • Fren performansı maksimize edilir.

6×114.3 ET-44 Yıldız Offroad Jantın Fiyatı Ne Kadar?

Bu eşsiz ve yüksek performanslı off road jantlar, Türkiye’nin her yerine kargo ile Ceylan Oto güvencesiyle gönderilebilmektedir. Dört jant takım toplam fiyatı sadece 3500 TL’dir. Siz de aracınızın arazi koşullarında daha güçlü ve dayanıklı olmasını istiyorsanız, Ceylan Oto’nun benzersiz fiyat teklifinden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.