metot bilişim
ankara web tasarım

315 Kamyon Lastiği

315 Kamyon Lastiği

315 kamyon lastiği mi arıyorsunuz? Ceylan Oto’da dünyanın en prestijli lastik üreticilerinin en ileri teknolojilerle imal ettiği kamyon lastiklerini bulabilirsiniz. Geniş kamyon lastiği yelpazesine hiçbir yerde bulamayacağınız fiyat ve indirimlerle erişebilirsiniz.

315 kamyon lastiği ile ticari aracınızın her türlü arazide mükemmel performans sağlamasını garanti altına alın. Birinci sınıf kalitedeki Prelli Prometeon koleksiyonuyla hem sürüş kalitenizi artırın hem de lastik maliyetinizi azaltın. Pirelli Prometeon uzun ömürlü yapısına ek olarak yakıt tasarrufu sağlayan tasarımıyla da kamyonunuz için en doğru tercih.

315 Kamyon Lastiği Özellikleri

315 kamyon lastiği satın almak için doğru adrestesiniz. Ceylan Oto Lastik’de her bütçeye ve ihtiyaca uygun Pirelli Prometeon kamyon lastikleri mevcuttur. Yetkili satıcı olduğumuz için, satın aldığınız tüm lastikler Pirelli güvencesi altındadır. Herhangi bir sorun olduğunda yetkili servis olarak size yardımcı oluyoruz. Lastik söküm, takım, tamir ve bakım işlemleri için de her zaman yanınızdayız.

315 kamyon lastikleri genelde ağır hizmet tipi işlerde kullanılan araçlara takılmaktadır. Bu sebeple uzun lastik ömrü sağlarken hem kesilme hem de yırtılma direnci sunabilen gelişmiş sırt bileşenleriyle imal edilmektedir. Ayrıca yüksek fren sıcaklıklarına dayanacak şekilde tasarlanmış damak yapısına sahiptir.

315 Kamyon Lastikleri

Pirelli Prometeon’un 315 mm kamyon lastiklerinin yükseltilmiş yan duvarları, gövdeyi aşınma ve frenlemeye karşı korumak için özel olarak tasarlanmıştır. Yenilikçi oluk teknolojisiyle de hem yol tutuşunu en ileri seviyeye getirmekte hem de kasa ömrünü maksimize etmektedir.

Ceylan Oto Lastik’ten alacağınız tüm Prometeon 315 mm kamyon lastikleri, dünyanın en iyi lastik üreticilerinden olan Pirelli’nin kalite garantisi altındadır. Ayrıca, piyasada eşi benzeri olmayan fiyat avantajlarıyla sizlere sunulmaktadır. Üstelik hızlı ve güvenilir teslimat sayesinde sizi mağdur etmez.

Ceylan Oto Lastik Avantajları

Ceylan Oto Lastik, yirminin üzerinde lastik üreticisinin yetkili satış bayisi olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Ankara’da sektörün öncü firması olarak sadece kamyon lastiklerinde değil, binek araç lastikleri, iş makinası lastikleri, jant satışı, lastik sökme ve takma, lastik tamiri ve balans gibi konularda da tecrübeli kadrosuyla hizmet vermektedir.