metot bilişim
ankara web tasarım

315 80 r 22.5 Lastik

315 80 r 22.5 Lastik

315 80 r 22.5 lastik ürünleri genellikle ağır vasıta araçlarda kullanılmaktadır. Ağır vasıta araçlar otobüs, kamyon, tır, iş makinesi olarak sıralanabilmektedir. Lastikler bahsi geçen araçlara uygun özelliklerde ve ölçülerde üretilmektedir.

315 80 r 22.5 lastik kaç kilo gelir? sorusu, ilgili lastik ile uzun yolda şoförlük yapacak kişiler tarafından araştırılmaktadır. Soruya cevap olarak; ilgili lastiğin yaklaşık 18 kilogram ağırlığında olduğu ifade edilebilmektedir. Ürünün önemli bir kısmı, geri dönüştürülebilir kauçuktan üretilmiştir. Bu ölçülerdeki bir lastik hafriyat lastiği olarak da adlandırılmaktadır. Çünkü kazı işlerinden sorumlu araçlarda, iş makinelerinde sıklıkla tercih edilen bir üründür.

315 80 R 22.5 Lastik Fiyatları

315 80 R 22.5 Hangi araç? Bu lastik tipini kullanan araçlar, ağır vasıta olarak bilinmektedir. İlgili lastiklere bir iş makinesinde de bir tır dorsesinde de rastlamak mümkündür. Bazı kullanıcılar tek bir lastik kaybı yaşadıklarında, daha ekonomik olması için 315 80 r 22.5 çıkma lastik ürünlerini araştırmaya başlamaktadırlar.

Bazı kullanıcıların da yine ekonomik sebeplerden ötürü 315 80 r 22.5 lastik ikinci el gibi ürün arayışları içerisinde olduğu gözlenmektedir. İkinci el ürünler daha uygun fiyatlı olsalar bile yol güvenliği ve sürüş performansı dikkate alındığında uzun vadede sıfır ürünler daha avantajlı görünmektedir.

Pirelli, Continental, Lassa, Bridgestone, Petlas gibi pek çok deneyimli üreticinin lastikleri, yetkili satış bayisi Ceylan Oto Lastik’te mevcuttur. Mesela 315/80r22.5 pirelli ya da lassa 315/80r22.5 fiyatları gibi konular hakkında bilgi almak ve sipariş taleplerinizi iletmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

315 80 r 22.5 Lastik Ölçüleri

315 80 r 22.5 sayıları ne anlama geliyor?

  • 315: lastik taban ölçüsü
  • 80: lastik yanak ölçüsü
  • 5: lastik jant çapı

Bu lastik ailesinin kullanıldığı araçlar hakkındaki bazı sık sorulan sorulara göz atalım. Örneğin kamyon lastik ömrü kaç km? Kamyon gibi ağır vasıta araçların lastiklerinin ömrü yaklaşık 70 bin km’dir. Bu mesafenin dolmasının ardından lastiklerin eski verimiyle çalışacağı ve maksimum yol güvenliği sunacağı garanti edilememektedir.

Peki bu lastiklerin fiyatları nedir? Net bir fiyat sunmak mümkün olmamaktadır. Çünkü bahsedilen ölçülerde birden fazla üreticinin çok sayıda lastik ürünü bulunmaktadır. Bu alanda ciddi bir rekabet de söz konusudur. Bu faktörleri de göz önünde bulundurduğumuzda en net fiyatı size satış bayisi söyleyecektir.

315 80 R 22.5 Lastik Fiyatları Continental

Avrupa standartlarında üretim, günümüzde daha sağlam ve yol tutuşu yüksek lastikler sunması açısından önemlidir. Ayrıca bu lastiklerin kullanım ömrü de oldukça yüksektir. Avrupa standartları denilince akla ilk gelen firmalardan biri Continental olmaktadır. 1871’de Almanya’nın Hannover kentinde kurulan bu lastik şirketi aynı zamanda otomotiv ve ulaşım endüstrileri için fren sistemleri, elektronik oto güvenliği, güç aktarma ve şasi bileşenleri gibi parçaların üretimini gerçekleştirmektedir.

Firmanın öne çıkan ağır vasıta lastik modelleri şöyledir:

  • Conti Scandinavia HS3 19.5
  • Conti Eco Plus HT3
  • Conti Coach HA3 ED
  • HSC 1 ED
  • Conty City Plus HA3 M+S
  • Conti Hybrid HD3 22.5

Continental ürünleri üstün fren performansı, verimli yakıt tüketimi ve konforlu sürüş ana başlıklarıyla öne çıkmaktadır. Yılların deneyimiyle üretilen lastikler, 315 80 R 22.5 Continental kategorisinde müşterilere sunulmaktadır. Uzun yolculuklarda güvenilirlik ve verimlilik esastır. Lastikler, zorlu koşullarda dahi yüksek güvenlik ve daha düşük bir yuvarlanma direnci sunmaktadır.

Ayrıca bu ürünler, ıslak yollarda dahi performansını koruyabilmektedir. Fiyat olarak genellikle 9 ila 11 bin TL bandında olan lastiklerin, modele göre değişen fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

315 80 R 22.5 Lastik Fiyatları En Ucuz

Sıfır ağır vasıta lastikleri 10 yıllık bir kullanım vaat etmektedir. Ancak ikinci el ürünlerin kullanım süresi ve bu konuda sunabileceği garanti net değildir. 315 80 r 22.5 çin lastik fiyatları da ucuz ürünler sağlaması bakımından çokça araştırılmaktadır. Fakat bu lastiklerin resmi dağıtıcısı veya bayii sayısı oldukça azdır. Teknik destek ve bakım hizmetleri gibi konularda sorunlar yaşanabilmektedir.

En ucuz lastikler, uzun vadede en iyi performansı sunup kâr ettiren lastiklerdir. Bu da dayanıklı ve hizmet sonrası bakım garantisi olan lastiklerle mümkündür. Ceylan Oto Lastik bu alanda, uzun vadeli olarak düşünüldüğünde en ucuza denk düşecek lastikler satmaktadır.

Bunlara ek olarak tır lastik fiyatları, kamyon lastik fiyatları ya da 295 80r 22.5 gibi konular hakkında bilgi almak ve satın alım taleplerinizi iletmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.