metot bilişim
ankara web tasarım

Otobüs Lastiği

otobüs lastiği

Otobüs Lastiği için piyasada çok fazla marka ve model vardır. Bu marka ve modellerin tamamı özel ihtiyaç ve isteklere yönelik tasarlanmış ürünlerdir. Farklı iklim koşulları için, mevsimsel değişimlere göre ya da coğrafi koşullar dikkate alınarak üretilmişlerdir.  Ceylan Oto Lastik; Pirelli, Michelin, Hankook, Kumho, Lassa, Petlas, Bridgestone gibi birçok markanın resmi bayiliğini yapmaktadır. Aracınız için en uygun modeli seçmenizde size rehberlik etmekten mutluluk duyarız.

Otobüs Lastiği Ankara, İstanbul ve İzmir gibi büyükşehirlerimiz başta olmak üzere Türkiye’nin her yerine gönderilebilmektedir. Bu anlamda hem yurt içi hem de yurt dışı olmak üzere birçok seyahat ve lojistik firması ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Hem satış öncesi hem de satış sonrası, süreci sizlerle birlikte geçirmekte ve ihtiyacınız olan her an hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Ceylan Oto Lastik bünyesinde sahip olduğumuz geniş ürün yelpazesi ve üstün hizmet kalitesinden, en uygun fiyatlarla yararlanmak ister misiniz? Daha fazla beklemeden bizimle iletişime geçin!

Otobüs Lastik Çeşitleri ve Özellikleri

Otobüs Lastikleri binek araç lastiklerine göre çok daha hızlı bir şekilde eskimektedir. Çünkü hem daha ağır yükler taşımakta hem de daha çok kilometre yapmaktadırlar. Ağır Vasıta Lastik kategorisine giren ürünlerimiz, sürücülerin otobüsleri, kamyonları ve treyleri çeşitli arazilerde güvenli bir şekilde kullanmalarını sağlamaktadır. En kritik araç bileşenlerinden birisi olmasının yanı sıra, aracın etkili ve verimli şekilde çalışmasında büyük bir rol oynamaktadır.

Firmamız 20’den fazla lastik markasının resmi bayiliğini yapmaktadır. Ceylan Oto Lastik, geniş ürün yelpazesi ile Ağır Vasıta Araç Lastikleri için akla gelen ilk firmadır.

 • Pirelli Otobüs Lastiği
 • Michelin Otobüs Lastiği
 • Continential Otobüs Lastiği
 • Goodyear Otobüs Lastiği
 • Petlas Otobüs Lastiği
 • Yokohama Otobüs Lastiği
 • Kumho Otobüs Lastiği
 • Hankook Otobüs Lastiği

Lastik ağırlıkları otobüs tipine, boyutuna ve aynı şekilde lastiklerin kullanılacağı yere ve lastik modeline göre değişiklik göstermektedir. Otobüs Kamyon Lastik ağırlıkları genellikle 9-15 kg arasında değişiklik göstermektedir.

Daha önceden de belirttiğimiz gibi otobüs Lastikleri binek araç lastiklerine göre çok daha hızlı bir şekilde eskimektedir. Lastiklerin raf ömürleri ortalama 10 yıldır. Araç üzerine takılıp, kullanılmaya başlandıktan sonra maksimum 70 bin km kullanılması tavsiye edilir.

Otobüs Lastik Fiyatları tercih edilecek lastiğe ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Marka, model ve kalite standartlarına göre Otobüs Lastik Fiyatları; ortalama 1000 TL – 8000 TL arasındadır.

Pirelli Otobüs Lastiği

Dünyanın en iyi performans lastiklerini tasarlayan Pirelli Otobüs Lastikleri konusunda da kalitesini ortaya koymaktadır. Ağır vasıta araçlar söz konusu olduğunda rekabet çok çetindir. Pirelli Prometeon iş birliği ile dünyanın en yüksek prestijli kamyon lastiklerini üretmektedir. Bu sebeple Ağır Vasıta Araç Lastikleri söz konusunda olduğunda özellikle tercih edilmektedir.

Pirelli Prometeon 315 mm Otobüs Lastikleri yükseltilmiş yan duvarları, gövdeyi aşınma ve frenlemeye karşı korumak için özel olarak tasarlanmıştır. Yenilikçi oluk teknolojisiyle de hem yol tutuşunu en ileri seviyeye getirmekte hem de kasa ömrünü maksimize etmektedir.

 • Direksiyon hakimiyetini kolaylaştırır.
 • Yol tutuşunu maksimize eder.
 • Doğa dostu teknolojiyle üretilmiştir.
 • Yuvarlanma direnci düşüktür.
 • Farklı arazi tiplerine göre optimize edilmiş pek çok seçeneğe sahiptir.
 • Yakıt tasarrufu sağlar

Toptan Otobüs Lastiği Satışı

Ağır Vasıta Araç Lastikleri bilindiği üzere büyük ebatlara ve yüksek ağırlıklara sahiptir. Bu sebeple depolanması oldukça zordur. Ceylan Oto Lastik olarak sahip olduğumuz geniş envanter sayesinde, yapacağınız toplu siparişlerde dahi 24 saat içerisinde ürünleriniz elinize ulaşacaktır. Ürün çeşitliliği ve miktarı ile Türkiye’nin 1 numarasıyız.

Özellikle seyahat, nakliye ve lojistik firmaları ile birlikte çalışmakta ve büyük başarılara imza atmaktayız. Toptan lastik siparişlerinize özel indirimlerden ve fırsatlardan yararlanmak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.

Otobüs Lastikleri için Firmamız Tarafından Sunulan Hizmetler

Otobüs Lastiği Ölçüleri tarafımızca, ihtiyaçlarınıza uygun olarak belirlenir. Bütçenize uygun marka ve model tercihi sizlerle birlikte yapılır. Otobüs Lastik sökümü ve takımı hizmetleri tamamen tarafımızca sağlanır. Otobüs Lastiği Değiştirme ve Kaplama hizmetlerimiz için herhangi bir ücret talebinde bulunulmaz. Otobüs Lastik Hava Basıncı Tablosu dikkate alınarak, lastikleri kullanacağınız yere, iklim şartlarına ve coğrafi koşullara göre lastik basıncı ayarlanır. İlerleyen zamanla ihtiyaç duyabileceğiniz bütün teknik hizmetler de tarafımızca sağlanmaktadır.

Ankara Lastik Oteli olarak isimlendirdiğimiz hizmetimizde lastiklerinizi uygun sıcaklıklarda ve en güvenli koşullarda muhafaza ediyoruz. Bu işlem için güneş ışığından tamamen arınmış, kuru ve serin bir ortam tercih ediyoruz.

Ankara Oto Lastik servisimiz ile aracınıza uygun lastik ve jant tercihlerinizde sizlere yardımcı oluyoruz. Bilindiği üzere oto jant seçimi hem estetik görünüm hem de güvenli bir sürüş deneyimi için oldukça önemlidir.

Ankara Oto Lastik Değişimi ve Tamiri hizmetlerimizde profesyonel ekiplerimiz oldukça hızlı bir süre içerisinde sorunlarınıza çözümler üretmektedir. Bunların yanı sıra gerekli incelemeler yapılarak ihtiyaç duyan müşterilerimizin araçlarına Rot ve Balans ayarı da yapmaktayız. Çalışma saatleri içerisinde müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçerek uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca online randevu sistemimiz üzerinden randevunuzu oluşturup isteğin gün ve saatlerde oto lastik merkezimi veya şubemizi ziyaret edebilirsiniz.

otobüs lastik fiyatları