metot bilişim
ankara web tasarım

Kumho Ecowing KH27

Kumho Ecowing KH27

Kumho Ecowing KH27 yeni nesil yakıt tasarrufu sağlayan lastikler arasında sürücülerin favorileri arasındadır. Büyük ölçüde iyileştirilmiş kullanımı ve KH30 modelinin tüm ekonomik ve çevre dostu özelliklerini bir araya toplayan bir modeldir.

Kumho Ecowing KH27 binek otomobiller için tasarlanmış, asimetrik sırt desenine sahip bir premium touring yaz lastiğidir. BMW 2, Volkswagen Polo ve Hyundai Elantra gibi araçlarda orijinal ekipman olarak kullanılması, kalitesinin ve güvenilirliğinin bir göstergesidir.

Kumho Ecowing KH27 Özellikleri

Kumho Ecowing KH27, piyasadaki pek çok muadiliyle karşılaştırıldığında mükemmel bir fiyat-performans lastiği olarak öne çıkmaktadır. Özellikle gürültüyü minimuma indirmesi ve hem ıslak hem de kuru zeminde yol tutuşunu ve fren mesafesini optimal seviyede tutabilmesi kayda değer özelliklerindendir.

Diğer özellikleri ise şunlardır:

  • Yakıt ekonomisi yapmaya yardımcıdır.
  • Çevre dostudur.
  • Yüksek dirence sahip materyalden üretilmiştir.
  • Yol tutuşu ve viraj alma kabiliyeti yüksektir.

Kumho Ecowing KH27 Fiyatları

Ecowing KH27 modeli, sahip olduğu üstün özelliklerle karşılaştırıldığında oldukça uygun bir fiyata sahiptir ve her bütçeye uygun olması bakımından ulaşılabilirdir. Otomobil lastikleri söz konusu olduğunda “iyi lastik pahalı lastiktir” anlayışını terk etmek gerekmektedir. Çünkü gelişen teknolojilerle birlikte, çok daha kaliteli lastikler ucuza mal edilebilmekte ve dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılara ulaştırılabilmektedir. Kumho’nun KH27 modelinin yaygın kullanımı buna güzel bir örnektir.

Ecowing KH27’yi Islak Zeminde Kullanabilir miyim?

Bu lastikler ıslak zeminler için özel olarak üretilmiştir. Çok ıslak yollar ve sisli hava koşulları için idealdir. Sırt desenlerinde kullanılan üstün teknoloji sayesinde güvenli bir tutuş ve sürüş kalitesi sağlar.

Ecowing KH27 Geleneksel Lastiklere Göre Daha Çok Kakıt Tasarrufu mu Sağlar?

Ecowing KH27’nin tasarımı ve imalatında kullanılan materyaller, diğer lastiklere göre çok daha fazla yakıt tasarrufu sağlar. Yapılan testler, Ecowing KH27 kullanan sürücülerin %5,1 oranında daha az yakıt tükettiğini göstermektedir.

Kumho Ecowing KH27 Çevre Dostu mudur?

Karbondioksit emisyonlarını azaltmaya yardımcı olan ve çevre dostu materyallerden üretilen bir lastiktir. Ayrıca lastik sırtı yapılırken HA yağı kullanılmamıştır. Bu bakımdan Ecowing KH27 hem konfor hem güvenlik hem de çevre için en doğru seçenektir.