metot bilişim
ankara web tasarım

Lassa Snoways 4

Lassa Snoways 4

Lassa snoways 4; Lassa markası güvencesiyle üretilmiş olan yeni nesil kış lastiği ürünlerinden bir tanesidir.

Lassa snoways 4 modeli, güncel üretime sahip olan model olma özelliği ile binek araç kullanıcıları tarafından sıklıkla tercih edilen modeller arasında, fiyat performans ürünleri kategorisinde yer almaktadır.

Kışlık lastik kullanımları için belirlenen yasal sürecin de başlaması ile birlikte, çok sayıda şoför ve kullanıcı, araçlarına en uygun olan lastikleri tespit etmek için piyasa araştırması yapmaya ve konu hakkında tecrübeye sahip olan usta görüşlerine başvurmaya başladı. Bu süreç içerisinde de sizin için verilecek en doğru karar hakkında yardımcı olmayı amaçlayan Ceylan Oto Lastik, sizlere kaliteli hizmeti avantajlı fiyatlarla sunmaya bu yıl da devam ediyor.

Lassa snoways 4
Lassa snoways 4

Lassa Kış Lastiği

Kışlık lastik alımlarında, ülkemizde yapılan tercihlerde fiyat çok önemli şekilde belirleyici unsur olarak ön plana çıkmaktadır. Lassa markası, yerli üretim olma özelliğiyle, katma değer üreten önemli bir marka olarak önemli bir yere sahip olurken aynı zamanda müşterilerine sunduğu uygun fiyat avantajlarıyla da geniş kitlelere hitap edebilmektedir.

Kış lastiği alanında uluslararası sınırlamalara göre yapılan üretimler hem can güvenliğiniz için hem de araç sağlığı bakımından olumlu yönde yardımcı olmaktadır.

Lassa kışlık lastik alımlarınız için farklı kalite ve teknik özelliklere sahip üretimler yapılmaktadır. Marka değeri olarak son yıllarda üzerinde mühendislik çalışması yapılan üretim modeli ise; Lassa Snoway 4 olarak ön plana çıkmaktadır.

Snoways 4 modeli için gerçekleştirilen karlı zemin ve Tuv testlerinden elde edilen onaylanmış performans sonuçlarına göre;

 • Karda hizalama değeri: 100
 • Islak zeminde ve suda kızaklama değer: 104
 • Islak zeminde fren performansı 110
 • Yanal ıslak tutuş değeri ise 107 olarak ölçülmektedir.

Lassa Snoways 4 Kış Lastiği Fiyatları Ne Kadar?

Üretilen tek bir lastik çeşidinin her araçta kullanımı mümkün değildir. Bu durumun en önemli sebeplerinin başında, kullanılan otomobilin sahip olduğu jant ölçüleri gelmektedir. Lastik kullanımlarında belirleyici olan jant ölçüleri dahilinde opsiyonel olarak tercih edilebilecek lastik ölçüleri, fiyatlar üzerinde de doğrudan etkili olmaktadır.

Güncellenme yaşanmasıyla birlikte; Lassa’nın fabrika verilerine göre ilan fiyat listesine göre;

 • 175/65R14 82T: 673,00 TL
 • 185/65R14 86T: 754,00 TL
 • 185/65R15 88T 746,00 TL
 • 185/60R14 82H 766,00 TL
 • 195/50R15 82H 859,00 TL
 • 165/65R15 81T 864,00 TL
 • 175/65R15 84T 846,00 TL
 • 215/60R16 99H XL 1.669,00 TL
 • 215/50R17 95V XL 1.758,00 TL
 • 225/40R18 92V XL 1.469,00 TL

şeklinde belirlenmiştir.

Lassa snoways 4
Lassa snoways 4

Fiyat farklarını hızlı şekilde etkileyen sebeplerden dolayı, siz de lastik alacağınız süreç içerisinde en güncel ve en avantajlı fiyatlar hakkında bilgi almak için, iletişim adreslerimizden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Lassa Snoways 4 Kış Lastiği Yorumları

Kışlık lastik kullanımlarında son yıllarda, satın alma işlemlerinden önce en önemli referanslar, genellikle ürünü daha önce kullanan kullanıcıların yorumları oluyor. Önceki yıllarda doğrudan usta ve uzman görüşleri, konu ile ilgili referans kabul edilirken, devam eden süreç içerisinde kullanıcı yorumları da en az usta tavsiyesi kadar belirleyici olabiliyor.

Bu durumun avantajları olduğu gibi dezavantajları da olabiliyor. Usta tavsiyeleri genel olarak fiyat/performans odaklı olurken aynı zamanda kullanılacak olan lastiğin kısa süreli değil uzun süre sonra vereceği performansı da kapsıyor. Fakat farklı coğrafyalarda, farklı şartlarda ve farklı zaman aralıklarında aynı lastiği kullanan kullanıcıların lastik yorumları, doğal olarak kendi içerisinde tutarlılık göstermiyor.

Lassa snoways 4 modeli için online platformlarda genel olarak 10 üzerinden 8 puanın üzerinde bir oranda olumlu görüş beyan ediliyor. Ayrıca Lassa markasının lastikler üzerinde taahhüt ettiği garanti kapsamı da ürünün tercih edilmesi için ayrıca bir cazip unsur olarak ön plana çıkıyor.

Kullanıcılar özellikle Bursa, Bolu, Sivas, Karadeniz kıyıları gibi dik yamaçlı ve karlı bölgelerde yüksek performans aldığını ifade ederken; zorlu kış koşullarında kullanım açısından tavsiye edilen ürünler arasında listenin ilk sıralarında yer veriyor.

Ankara Kış Lastiği Tavsiyeleri

Ceylan Oto Lastik yılların getirdiği mesleki tecrübe ile sizlere Ankara merkezinde hizmet vermeye devam ediyor. Lassa da dahil olmak üzere piyasada güvenli bir şekilde tercih edebileceğiniz modellerin hemen her ürünü hakkında en güncel ve en avantajlı fiyatlara ulaşmak için, iletişim adreslerimizden ustalarımıza bilgi danışabilirsiniz.

Aracınıza en uygun lastiğin tercih edilme sürecinde verdiğimiz desteklerden sonra, fiyat bakımından müşteri odaklı düşünerek sunduğumuz avantajlardan faydalanmanızı sağlıyoruz ve balans ayarları dahil olmak üzere montaj işlemlerinizi de gerçekleştiriyoruz.