metot bilişim
ankara web tasarım

Kamyon Lastiği Fiyatları

Kamyon Lastiği Fiyatları

Kamyon Lastiği Fiyatları ve tüm marka model sorularınız için Ceylan Oto İvedik Sanayi Bölgesinde sizlere hizmet vermektedir. Firmamız 20’den fazla lastik markasının resmi bayiliğini yapmaktadır.

Kamyon Lastiği Fiyatları kullanılacak lastiğin ebatına ve markasına göre değişiklik göstermektedir. Ceylan Oto Lastik, binek araçlar, ağır vasıta ve offroad araç modelleri için gerekli lastik ihtiyaçlarını kendi bütçelerine en uygun biçimde güvenle sağlamaktadır.

Her Bütçeye Uygun Kamyon Lastiği Fiyatları

Michelin, Pirelli, Kumho, Lassa, Petlas, Bridgestone gibi birçok markanın resmi bayiliğini yapan Ceylan Oto Lastik aracınız için en uygun modeli seçmenizde size rehberlik etmekten mutluluk duyar.

Hem binek araç hem kamyon, iş makinesi gibi ağır vasıta, hem de off road seçenekleri ile her türlü aracınızın lastik ihtiyacı için firmamızı ziyaret edebilir ve siz de aracınız için en doğru lastik seçimini güvenle yapabilirsiniz.

Offroad Lastik

Doğru lastik seçimi güvenli sürüşten yakıt tasarrufuna kadar pek çok faktöre olumlu etkide bulunur. Aracınız için en uygun lastiği seçtikten sonra lastikleriniz için belli aralıklarla gerekli olan bakımlarınızı eksiksiz yaptırmalısınız. Özellikle binek araçlara kıyasla daha teferruatlı ve karmaşık tasarımlara sahip olan ağır vasıta araçları için üretilen lastikleri kullanıyorsanız bu bakımları önerilen maksimum süre dolmadan yaptırmak yine binek araçlara kıyasla daha da büyük bir öneme sahip olacaktır.

Bu bakımlar yaptırılmadığı takdirde size iş anlamında da bir hayli gereksiz uğraş ve maliyete sebep olacaktır. Örneğin aşınma ve zedelenmeye uğramış bir ağır vasıta aracı lastiği zemini yeterince iyi tutamadığından patinaj yapacaktır. Bu patinaj durumu lastiğin gereğinden fazla turda dönmesini sağlayacak ve bu gereksiz tur dönmesi size fazladan bir yakıt maliyeti olarak geri dönecektir.

Ceylan Oto Lastik ile Doğru Lastik Seçimi

Ceylan Oto Lastik, Ankara İvedik Sanayi Bölgesi konumunda müşterilerine araçlarının lastikleri konusunda en doğru seçimleri yapmalarında yardımcı olur. Firmamız müşterilerle beraber yapılan bu lastik seçimleri sonrası gereken doğru bakım ve yenileme işlemleri konusunda en sağlıklı yardım ve rehberlik hizmetini tutku ile vermeyi amaçlar.

  • Michelin Kamyon Lastikleri
  • Pirelli Kamyon Lastikleri
  • Continential Kamyon Lastikleri
  • Goodyear Kamyon Lastikleri
  • Petlas Kamyon Lastikleri
  • Yokohama Kamyon Lastikleri
  • Kumho Kamyon Lastikleri
  • Hankook Kamyon Lastikleri