metot bilişim
ankara web tasarım

Kamyon Lastiği Ankara

kamyon lastiği ankara

Kamyon Lastiği Ankara ve tüm marka, model sorularınız için Ceylan Oto Lastik İvedik Sanayi Bölgesinde sizlere hizmet vermektedir. Firmamız 20’den fazla lastik markasının resmi bayiliğini yapmaktadır. Ceylan Oto Lastik, geniş ürün yelpazesi ile Ağır Vasıta Araç Lastikleri için akla gelen ilk firmadır. Dünyanın en prestijli lastik üreticilerinin en ileri teknolojilerle ürettiği Kamyon Lastiği ve avantajlarına firmamız bünyesinde sahip olabilirsiniz.

Kamyonet Lastiği binek araç lastiklerine göre çok daha hızlı bir şekilde eskimektedir. Çünkü hem daha ağır yükler taşımakta hem de daha çok kilometre yapmaktadırlar. Ağır Vasıta Lastik kategorisine giren ürünlerimiz, sürücülerin otobüsleri, kamyonları ve treyleri çeşitli arazilerde güvenli bir şekilde kullanmalarını sağlamaktadır. En kritik araç bileşenlerinden birisi olmasının yanı sıra, aracın etkili ve verimli şekilde çalışmasında büyük bir rol oynamaktadır.

Kamyon Lastiği Ankara Fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak ister misiniz? Hemen bizimle iletişime geçin ve indirimlerden faydalanma şansını yakalayın.

Kamyon Lastiği Çeşitleri Ankara

Kamyon Lastiği için piyasada çok fazla marka ve model vardır. Bu marka ve modellerin tamamı özel ihtiyaç ve isteklere yönelik tasarlanmış ürünlerdir. Farklı iklim koşulları için, mevsimsel değişimlere göre ya da coğrafi koşullar dikkate alınarak optimize edilmişlerdir.

Pirelli, Michelin, Kumho, Lassa, Petlas, Bridgestone gibi birçok markanın resmi bayiliğini yapan Ceylan Oto Lastik aracınız için en uygun modeli seçmenizde size rehberlik etmekten mutluluk duyar.

 • Pirelli Kamyon Lastiği
 • Michelin Kamyon Lastiği
 • Continential Kamyon Lastiği
 • Goodyear Kamyon Lastiği
 • Petlas Kamyon Lastiği
 • Yokohama Kamyon Lastiği
 • Kumho Kamyon Lastiği
 • Hankook Kamyon Lastiği

Hem binek araç hem kamyon, iş makinesi gibi ağır vasıta, hem de off road seçenekleri ile her türlü aracın lastik ihtiyacı için firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ceylan Oto Lastik olarak sahip olduğumuz stoğumuz sayesinde birçok markayı ve birçok farklı hizmeti sizlere sunabilmekteyiz. Özellikle son yıllarda nakliye ve lojistik firmalarına yaptığımız Kamyon Lastiği satışları ile sektörde adımızı duyurmuş bulunmaktayız. Lastik Tamiri ve Değişimi hizmetlerimiz ile Ankara Oto Lastik 7/24 çalışan birkaç firmadan biriyiz. Ankara Lastik Oteli olarak isimlendirdiğimiz hizmetimizde lastiklerinizi uygun sıcaklıklarda ve en güvenli koşullarda sizler için muhafaza edebilmekteyiz.

Pirelli Kamyon Lastiği

Dünyanın en iyi performans lastiklerini tasarlayan Pirelli Kamyon Lastiği konusunda da adının hakkını veriyor. Ağır vasıta araçlar söz konusu olduğunda rekabet çok çetindir. Pirelli Prometeon iş birliği ile dünyanın en yüksek prestijli kamyon lastiklerini üretmektedir.

 • Direksiyon hakimiyetini kolaylaştırır.
 • Yol tutuşunu maksimize eder.
 • Doğa dostu teknolojiyle üretilmiştir.
 • Yuvarlanma direnci düşüktür.
 • Farklı arazi tiplerine göre optimize edilmiş pek çok seçeneğe sahiptir.
 • Yakıt tasarrufu sağlar

315 Kamyon Lastiği Ankara

Pirelli Prometeon 315 mm kamyon lastiklerinin yükseltilmiş yan duvarları, gövdeyi aşınma ve frenlemeye karşı korumak için özel olarak tasarlanmıştır. Yenilikçi oluk teknolojisiyle de hem yol tutuşunu en ileri seviyeye getirmekte hem de kasa ömrünü maksimize etmektedir.

Kamyon Lastiği Fiyatları Ankara

Kamyon Lastiği Ankara Fiyatları marka, model, boyut ve ihtiyaçlara göre değişiklik göstermektedir. Doğru ürün tespiti yapılıp bütçenize uygun lastik seçimi için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. Profesyonel ekiplerimiz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.