metot bilişim
ankara web tasarım

Ankara Otomobil Lastik

ankara otomobil lastik

Ankara Otomobil Lastik Firmaları arasında üstün kalite hizmeti ve ürün çeşitliliği ile Ceylan Oto Lastik bir numaralı firmadır. Otomobil Lastiği bilindiği üzere en önemli araç bileşenlerinden bir tanesidir. Yakıt performansından yol tutuşuna, araç güvenliğinden can sağlığınıza kadar, yaşam standartlarınızı etkileyebilecek kadar önemlidir. Aracınıza uygun ve kalite standartları yüksek bir lastik size hem güvenli hem de eğlenceli bir sürüş deneyimi sağlayabilir. Ceylan Oto Lastik olarak sahip olduğumuz deneyim ve tecrübeler sayesinde sizlere en kaliteli, en hızlı ve en güvenli hizmeti sunmaktayız.

Ankara Otomobil Lastik Bayileri içerisinde; yılların verdiği ustalıkla, ziyaretçilerimizi memnun etmeye devam ediyoruz. Ankara Altınarı Sanayi Sitesi içerisinde yer alan merkezimize ve İvedik Lastikçiler Sanayi Sitesi içerisindeki oto lastik şubemize sizleri bekliyoruz.

Ankara Oto Lastik 7/24 hizmet veriyor, hizmet standartlarımız gereği sadece lastik satışı yapmıyor, bütün süreci sizler ile geçiriyoruz. Kışlık Lastik veya Yazlık Lastik değişimlerinizi yapıyor, ayrıca ihtiyaç duyan müşterilerimize depolama hizmeti sunuyoruz.

Ankara Oto Lastik

Ankara Oto Lastik hizmetlerimizi öğrenmek ister misiniz?

Ankara Lastik Oteli olarak isimlendirdiğimiz hizmetimizde lastiklerinizi uygun sıcaklıklarda ve en güvenli koşullarda muhafaza ediyoruz. Bu işlem için güneş ışığından tamamen arınmış, kuru ve serin bir ortam tercih ediyoruz.

Ankara Oto Jant Lastik servisimiz ile aracınıza uygun lastik ve jant tercihlerinizde sizlere yardımcı oluyoruz. Bilindiği üzere oto jant seçimi hem estetik görünüm hem de güvenli bir sürüş deneyimi için oldukça önemlidir.

Ankara Oto Lastik Değişimi ve Tamiri hizmetlerimizde profesyonel ekiplerimiz oldukça hızlı bir süre içerisinde sorunlarınıza çözümler üretmektedir. Bunların yanı sıra gerekli incelemeler yapılarak ihtiyaç duyan müşterilerimizin araçlarına Rot ve Balans ayarı da yapmaktayız.

Binek Araç Lastikleri
Binek Araç Lastikleri

Ankara Otomobil Lastik Firmaları

Ceylan Oto Lastik çok uzun yıllardır Ankara Ostim Lastik Bayileri arasında hizmet vermiş ve ürünleriyle kendini kanıtlamış bir firmadır. Lastik denince akla gelecek birçok lastik çeşidini ve markasını bünyesinde bulundurmaktadır. Bunlardan en öne çıkanları;

 • Pirelli Oto Lastikleri
 • Kumho Oto Lastikleri
 • Michelin Oto Lastikleri
 • Continental Oto Lastikleri
 • Goodyear Oto Lastikleri
 • Petlas Oto Lastikleri

Gibi hem yurt içerisinde hem de yurt dışında oldukça tercih edilen ve kendisini ispatlamış markalardır.

Ankara Lastik

Ankara Oto Lastik firmamız bünyesinde birçok farklı araç için de uygun lastik çeşitlerimiz bulunmaktadır. Geniş ürün yelpazemiz ile sadece oto lastik değil, diğer birçok araç için de bünyemizde lastik bulundurmaktayız. İhtiyaç duyan müşterilerimiz için yüksek miktarlarda lastik satışı yapabilecek stoğa sahibiz. Bu anlamda özellikle kargo ve nakliyat firmaları ile yakından çalışmaktayız.

 • Binek Araç Lastikleri
 • Off Road Lastikleri
 • Kamyon Lastikleri
 • İş Makinası Lastikleri
 • Tır Lastikleri
 • Römork Lastikleri
 • Pikap Lastikleri

Geniş ürün yelpazemiz ile Ankara’da 1 numara olduğumuz konusunda oldukça iddialıyız!

ankara-oto-lastik-ivedik

Ankara Otomobil Lastik Fiyatları

Ankara Oto Lastik Fiyatları lastik çeşidine, kalitesine, markasına ve tabi ki kullanılacağı araca göre değişiklik göstermektedir. Çalışma saatleri içerisinde müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçerek uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca online randevu sistemimiz üzerinden randevunuzu oluşturup isteğin gün ve saatlerde oto lastik merkezimi veya şubemizi ziyaret edebilirsiniz.