metot bilişim
ankara web tasarım

İş Makinası Lastiği Ankara

İş Makinası Lastiği Ankara

İş Makinası Lastiği Ankara bazında Ceylan Oto Lastik güvenilirliğiyle İvedik Organize Sanayi Bölgesinde. İş makinaları, yol yapımı, bakım ve onarımı, su kanalları yapımı, genel toprak kazımı, mal yükleme vb. birçok işte kullanılmaktadır. İnşaat ve yapı sektörünün vazgeçilmez parçalarından birisidir. İş makineleri temel olarak lastikli ve paletli olmak üzere ikiye ayrılırlar. Bu temel ayrımın haricinde iş makinelerini kullanıldıkları alanlara göre de sınıflara ayırabilmek mümkündür. Kullanım yerleri ve koşulları dikkate alındığında, özellikle bu tarz işler için seçilecek lastiğin marka ve modeli büyük bir önem taşımaktadır.

İş Makinası Lastikleri yükseltilmiş yan duvarları, gövdeyi aşınma ve frenlemeye karşı korumak için özel olarak tasarlanmıştır. Yenilikçi oluk teknolojisiyle de hem yol tutuşunu en ileri seviyeye getirmekte hem de kasa ömrünü maksimize etmektedir. Özellikle ağır vasıta araçlar için bu marka ve lastik modelini müşterilerimize tavsiye etmekteyiz. Bu lastikler birçok avantajı da beraberinde sizlere sunmaktadır.

İş Makinası Lastiği Ankara

İş Makinası Lastikleri kullanım alanları oldukça geniş bir kapsama sahiptir. Dayanımı oldukça yüksektir. Diğer Ağır Vasıta Araç Lastikleri incelendiğinde, iş makinası lastikleri boyutları ve sahip olduğu özellikler ile farklılık göstermektedir. Arazi koşulları göz önünde bulundurularak hazırlanan bu lastikler, gönül rahatlığı ile çok uzun süreler boyunca kullanılabilir.

İş Makinası Lastiği hem daha ağır yükler taşımakta hem de daha çok kilometre yapmaktadırlar. Ağır Vasıta Lastik kategorisine giren ürünlerimiz, sürücülerin otobüsleri, kamyonları ve treyleri çeşitli arazilerde güvenli bir şekilde kullanmalarını sağlamaktadır. En kritik araç bileşenlerinden birisi olmasının yanı sıra, aracın etkili ve verimli şekilde çalışmasında büyük bir rol oynamaktadır.

İş Makinası Lastik Çeşitleri

Ceylan Oto Lastik Ankara İvedik Sanayi Bölgesi konumunda lastik sektöründe lider markaların resmi satışını yapan tutkulu bir firmadır. Hem binek araçlarınız hem offroad araçlarınız hem de kamyon, iş makinesi gibi ağır vasıta araçlarınız için en uygun lastik seçimini firmamıza gelerek güvenle yapabilirsiniz.

 • Pirelli İş Makinesi Lastikleri
 • Michelin İş Makinesi Lastikleri
 • Continential İş Makinesi Lastikleri
 • Goodyear İş Makinesi Lastikleri
 • Petlas İş Makinesi Lastikleri
 • Yokohama İş Makinesi Lastikleri
 • Kumho İş Makinesi Lastikleri
 • Hankook İş Makinesi Lastikleri
 • Bridgestone İş Makinesi Lastikleri
 • Lassa İş Makinesi Lastikleri
 • Kleber İş Makinesi Lastikleri

İş Makinası Lastiği Ankara Fiyatları

Ağır Vasıta Araç Lastikleri bilindiği üzere büyük ebatlara ve yüksek ağırlıklara sahiptir. Bu sebeple depolanması oldukça zordur. Ankara Oto Lastik olarak sahip olduğumuz geniş envanter sayesinde, yapacağınız toplu siparişlerde dahi 24 saat içerisinde ürünleriniz elinize ulaşacaktır. Seçilen ürünün marka ve modeline bağlı olarak İş Makinası Lastik Fiyatları 1000 ile 15000 TL arasında değişiklik göstermektedir.

İş Makinası Lastiği Ankara İstanbul ve İzmir gibi büyükşehirlerimiz başta olmak üzere Türkiye’nin her yerine gönderilebilmektedir. Bu anlamda hem yurt içi hem de yurt dışı olmak üzere birçok seyahat ve lojistik firması ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Hem satış öncesi hem de satış sonrası, süreci sizlerle birlikte geçirmekte ve ihtiyacınız olan her an hizmetlerimize devam etmekteyiz.