metot bilişim
ankara web tasarım

Hankook Kış Lastiği

Hankook Kış Lastiği

Hankook Kış Lastiği üretimlerinde bir dünya markasıdır. Binek araçlardan, suv/4×4 modellere ve hafif ticari araçlardan ağır vasıta araçlara kadar çeşitli alanda üretim yapmaktadır.

Hankook Kış Lastiği hakkında detaylı bilgilerin yazımızda; otomobil segmentinde yer alan kış lastikleri kapsamındaki modeller tanıtılacaktır. Ayrıca 4X4 kış lastiği, Hafif Ticari kış lastiği ve Kamyon/Otobüs klasmanındaki araçların en iyi kış lastiği tercihleri için detaylı bilgilere ulaşmak mümkün olacaktır.

Hankook Kış Lastiği Çeşitleri

Otomobil kategorisinde, Hankook resmi internet adresinde yer alan en güncel model; Ventus S1 evo Z olarak lanse edilmektedir. Kullanıcılar ayrıca winter serisi i*cept modelleri dahilinde alternatiflerine de ulaşabilmektedir.

Hankook Lastikleri; Winter i*cept evo3, Winter i*cept RS2, Winter i*cept İZ2 modelleri ile son zamanlarda piyasaya damga vurdu. Sipariş talebinize göre bu modellerin yanı sıra stoklarda Ventus Prime3 modeline de erişilebilmektedir.

Kategorinin ön plana çıkan Hankook Kış Lastiği Winter i*cept evo3 olarak lanse edilmektedir. Tüm kış koşulları için mükemmel seçim ibaresi ile satışa çıkan model aynı zamanda karlı zeminde güvenilir kontrol ve düşük sıcaklıklarda gelişmiş ıslak, kuru performansı ile ön plana çıkmaktadır.

Hankook Kış Lastiği
Hankook Kış Lastiği

SUV Kış Lastiği / 4X4 Kış Lastiği

Son yılların en gözde modelleri olan ve hem günlük bireysel kullanımlarda şehir içi ve şehir dışı alanda hem de ticari klasmanda tercih edilmeye başlanan suv/4×4 modeller için Hankook bünyesinde farklı alternatifler yer almaktadır.

Suv En iyi Kış Lastiği İçin Winter i*cept evo 3x, Winter i*cept evo2 suv ve Winter i*cept x modellerinin yer aldığı kategoride; ayrıca Ventus S1 evo3 Suv modeli ön plana çıkmaktadır.

Ventus S1 evo3 SUV;

  • SUV modeller için ıslak ve kuru zemin performansı arasındaki en iyi dengeyi sağlar,
  • Islak zeminlerde frenleme mesafesini kısaltır,
  • Yuvarlanma direnci sağlar ve yakıt verimliliğini arttırır,
  • Virajlarda kavrama gücünü ve güvenliği üst düzeye çıkartır.
Hankook Kış Lastiği
Hankook Kış Lastiği

Ticari Araç Kış Lastiği Tavsiyesi

Hankook mühendisleri tarafından ticari araçlar için de zorlu kış şartları için en uygun kış lastiği modeli üretildi. Winter i*cept LV modeli ile kullanıcılarını karşılayan Hankook; hafif ticari araç kış lastiği alanında da ön plana çıktı.

Hankook Kış Lastiği Winter i*cept LV;

  • Karlı zeminde muhteşem çekiş gücü sağlanır,
  • Yol tutuş performansı üst düzeydir,
  • Yüksek kilometrede performansı sunar,
  • Çivisiz kış lastiği teknolojinde üretilmiştir.
Hankook Kış Lastiği
Hankook Kış Lastiği

En İyi Kamyon Kış Lastiği / En İyi Otobüs Kış Lastiği

Kış lastiklerinin kullanım segmentinin en yüksek yüzdeye sahip olduğu alan ağır vasıta, kamyon ve otobüsler olmaktadır. Kullanım amaçları ve sürekli yol katedilmesi sebeplerinden dolayı, kış mevsimlerinde lastik değişimleri bu araçlar için hayati derecede öneme sahiptir.

Hankook kış lastikleri dahilinde bu kategoride 5 farklı alternatife ulaşabilirsiniz. Teknik özellik ve araçlara uyumluluklarına göre farklılık gösteren modeller; DWO 6 ve SMART serisi dahilinde; AX02+ , TW01, DW07 ve AW02 modelleri olarak kullanıcıların beğenilerine sunulmaktadır.

Kategorinin ön plana çıkan modeli, yeni tasarım olan Smart Control AW02+’dır. Bu model yeni kış bileşenleri üzerine çalışan Hankook mühendislerinin ürettiği, kışın ve buzlu yolda olağanüstü derecede tutunma sağlaması ile fark oluşturmaktadır.

Hankook Kış Lastik Fiyatları

Hankook Kış Lastiği tercihlerinizde farklı modeller mevcut olduğu tek ve sabit bir fiyat tarifesi uygulanmaz. Ceylan Oto Lastik olarak bu aşamada sizler için bütçenize en uygun ve aracınıza en uyumlu kış lastiği tercihini birlikte yapmayı öneriyoruz.

Tecrübeli ekibi ile yılların tecrübesine güvenerek çalışmalarına devam eden Ceylan Oto Lastik, Hankook dahil olmak üzere farklı marka ve alternatifleri sizlere sunuyor.  Hayati derecede önemli bir konu olan kış lastiği tercihinizi bizimle birlikte en kısa sürede tespit edebilir ve Ankara İvedik’te bulunan merkezimizde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.