metot bilişim
ankara web tasarım

Hankook Kış Lastiği Fiyatları

Hankook Kış Lastiği Fiyatları

Hankook kış lastiği fiyatları; sizlere en avantajlı fiyatlar aracılığıyla kaliteyi sunan fırsatlar vadediyor. Kalite ve kullanıcı memnuniyeti konusunda üstün derecelere sahip olan Hankook marka lastikler ile siz de can güvenliğiniz için gerekli olan önlemi almış olacaksınız.

Hankook kış lastiği fiyatları, diğer birçok marka ve alternatif modelde olduğu gibi, kullanılan lastik hammaddesine, lastiğin sahip olduğu ölçüye ve diğer değişken parametrelere bağlı olarak farklılık göstermektedir. Siz de sahip olduğunuz araç için en uygun lastiği tercih ederken; Ceylan Oto Lastik ustalarından destek talep edebilirsiniz ve fiyat performans ürünlerine sahip olabilirsiniz.

Hankook Kış Lastiği

Hankook markası, dünyanın farklı bölgelerine hem üretim merkezleri aracılığıyla hem de ürün transfer çalışmalarıyla hizmet götürmektedir. Chosun Tire Company olarak 1941’den bu yana hizmetlerine devam eden şirket, son değişiklik ile birlikte Hankook Tire olarak global hizmetlerine devam etmektedir.

Haknook kış lastiği modelleri, piyasada var olan hemen her segmentteki ve kasa tipindeki araçlar için ayrıca özel olarak üretilmektedir. Geri dönüşüm lastiği kullanmadığı bilinen marka altında farklı ölçü ve modeldeki kış lastiği çeşitleri şu şekilde listelenmektedir.

Otomobil kullanımları için;

 • Winter i*cept evo3
  Hankook Kış Lastiği Fiyatları
  Hankook Kış Lastiği Fiyatları
 • Winter i*cept evo2
 • Winter i*cept RS2
 • Winter i*cept iZ 2
 • Winter i*pike LT

modelleriyle hizmet verilmektedir.

Kamyon ve ağır vasıta araç kullanımları için;

 • Smart Control AW02+
 • SmartControl TW01
 • DW06
 • DW07 Smart Control
 • AW02 Smart Control

modelleri sunulmaktadır.

Hafif ticari araç kullanımında; Winter i*cept LV modeli tercih edilmektedir. Ayrıca;

4×4/ Suv modellerde de

 • Winter i*cept evo3 X
 • Winter i*cept evo2 SUV
 • Winter i*cept X

modelleri tercih edilmektedir.

Hankook Lastik Fiyatları 2021

Hankook kış lastiği fiyatları, üretim yapılan ülke ile ürünün tercih edileceği ve satın alacağı ülke arasındaki transfer masrafları, kullanılacak olan jantın ölçüsü ve satın alınma adedine göre farklılık göstermektedir.

Son olarak piyasa içerisinde bulunan güncel fiyat verileri doğrultusunda Hankook Tire kış lastiği fiyatlarının model ve ölçüye bağlı olarak 490 TL’den 7400 TL seviyesine kadar çıkabildiği tespit edilmektedir.

Örnek olarak 205/50R17 93V ölçüsündeki Hankook Winter I*Cept Evo2 W320 Kış Lastiği setinin piyasa değeri yaklaşık olarak 8 bin TL’yi bulurken; 175/65r14 82t ölçüsündeki W452 Winter Ixcept Rs2 Binek Kış Lastiğinin adet fiyatının 550 TL seviyesinde olduğu tespit edilmektedir.

Otomobil lastik fiyatları sürekli olarak güncellenmektedir. Bu sebeple en doğru ve en güncel bilgiye, alım işlemi yapacağınız zaman bayi ile irtibat kurarak elde edebilirsiniz. Ceylan Oto Lastik ürün kataloğunda yer alan Hankook marka lastiklere en avantajlı fiyatlarla sahip olmak ve ücretsiz olarak lastik montaj işlemlerinizi yaptırmak için siz de iletişim adreslerimizden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Hankook Kışlık Lastik Yorumları

Kışlık lastikler ilk olarak can güvenliği için kullanılması gereken önlemler arasında yer almaktadır. Jant ve lastik seçimlerinde ön planda tutulan estetik kaygılar, kışlık lastik alımları için geri planda tutulmaktadır.

Bu lastiklerin tercih edilme sebebi, hava muhalefeti yaşanan bölgelerde, özellikle zorlu kış şartlarında araçların kontrolden çıkmaması ve yol tutuşu sağlayarak olası kazaların engellenmesine yardımcı olmasıdır.

Söz konusu bu amaçların gerçekleşmesi için öncelikli olarak tercih edeceğiniz lastiğin fiziki kapasitesi ve teknik tasarımlarının uygun olması gerekmektedir. Hankook Tire markası altında üretilen çok sayıda alternatif model, dünya genelinde yaklaşık 80 yıldır milyonlarca kullanıcıya ulaştı. Sahip olduğu teknik donanım ve kalite sayesinde daimi olarak kullanıcı kazanmaya devam eden Hankook lastikleri için ifade edilen kullanıcı yorumları, yeni kullanıcılara referans olabilecek kadar başarılı bir şekilde kayıtlara geçmektedir.

Ankara Kış Lastiği

Don ve eksi derecelere düşmekten kaynaklı buz tehlikesi ile sürekli olarak karşı karşıya kalan Ankara için, yazlık lastikler ile kışın trafiğe çıkmak oldukça tehlikelidir. Bu sebeple hem kendinizin hem de trafikte birlikte seyrettiğiniz diğer insanların can güvenliğini ön planda tutarak, kışlık lastik alımlarınızı ihmal etmemeniz önerilmektedir.

Araçlarınıza uyun olan kışlık lastik ürünlerini tercih ederken, yılların tecrübesi ve müşteri memnuniyeti düşüncesiyle hareket eden ustalarımıza danışabilirsiniz. Ceylan Oto Lastiğin merkezini ziyaret edebilir ya da iletişim adreslerimizden bize ulaşarak, sorularınızı ve taleplerinizi ifade edebilirsiniz.