metot bilişim
ankara web tasarım

Ford Ranger F150 Dönüşüm

Ford Ranger F150 Dönüşüm

Ford Ranger F150 Dönüşüm talepleri, son yıllarda Türkiye genelinde rağbet gören araç body kit değiştirme furyasında ilk sıralarda yer alıyor. Ford Ranger marka araçlara sahip olan kullanıcılar, Türkiye’de orijinal haliyle satışa sunulmayan F150 modeline, dönüştürme kiti sayesinde sahip olabiliyor.

Ford Ranger F150 Dönüşüm çalışmalarının titiz bir şekilde, alanında oldukça yetkin usta eller tarafından yapılması gerekiyor. Araçların iç mekanizması ve teknik donanımlarına müdahale edilmeyen bu çalışmalar sonucunda, ilk başta sahip olunan araç ile çalışma sonunda sahip olunan araç arasında model farkı ortaya çıkıyor.

Ford Ranger F150 Dönüşüm Nasıl Yapılır?

Ford Ranger; Ford markasının altında yıllardır Amerika ve Avrupa pazarına sunulan ticari araç kategorisinin lider modellerinden bir tanesi olarak bilinmektedir. 2021 model tanıtımı yapılan üretimde, Türkiye piyasasına vergiler dahil şekilde 547.000 TL ile 841.000 TL arasında sunulan modelin gücü ve kullanım alanı, kullanıcıları cezbeden başlıca sebepler olarak ön plana çıkıyor.

4×2 ve 4×4 gövde seçenekleriyle karşımıza çıkan modelde 2.0L EcoBlue motor teknolojisi kullanılmaktadır. Manuel ve otomatik şanzıman seçenekleri sunulan üretim için, bu yazımızın konusu olan model değiştirme uygulaması yapılması mümkün olmaktadır.

Ticari araç statüsünde olan bu üretimin dönüştürülmesi için üretilen dış kasa kiti ile birlikte, Ranger sahipleri, Ford’un Amerikan pazarındaki amiral gemilerinden olan F150 modeline sahip olabilmektedir.

Üretilen ve ayrıca ithal edilen Ford Ranger F150 dönüştürme kiti aracılığı ile yapılan bu çalışma sonucunda, iç mekanizması ve donanımına müdahale edilmemiş şekilde, içi Ranger dış makyajı ve kasası F150 olan bir off road araca siz de sahip olabilirsiniz.

Dıştan yapılacak makyaj işlemi için Ankara merkezimizde hizmetlerine devam eden Ceylan Oto Lastiğin usta ellerine güvenebilirsiniz. Planlanan süreç içerisinde, kaliteli işçilik ve mükemmel sonuca siz de erişebilirsiniz.

Ford Ranger F150 Body Kit

Araçlarda dış bölgede yakalanmak istenen tasarım veya model görüntüsü, makyajlama işlemlerinin yanı sıra doğrudan, geliştirilen kitlerin montajı ile gerçekleştirilmektedir. Amerikan pazarının nadide modellerinden olan F150 modeline erişmek için, kasa yapısı ve dış aksesuarları uygun olan Ford Ranger araca sahip olmak gerekmektedir.

Bu değişim için uygun olan şartlarda;

  • Ford Ranger modelinin son 10 yılda üretilmiş olan modellerine sahip olmak
  • F150 modeline dönüşüm için ithal edilen dönüştürücü kite sahip olmak
  • Hali hazırda kullanımda olan araca yaklaşık olarak 20 ile 30 çalışma günü erişmeyecek şartlara sahip olmak gerekmektedir.

F150 body kit içerisinde;

  • Arka sağ ve sol çamurluk
  • Ön sağ ve sol çamurluk
  • Ön çamurluk üzerinde off road lastiklerine uyumlu koruyucu aparatlar
  • Ön bölge detayları, araç filtre ızgaraları
  • Motor ve ön düzen için koruyucu kaput kapağı

gibi detaylar yer almaktadır.

İthal ürün olan bu kit içerisinde yer alan her parçanın montajı ve araç uyumluluk testleri alanında yetkin tasarım ve montaj ustaları tarafından yapılması gerekmektedir. Ceylan Oto Lastik, vizyoner bakış açısı ile Ankara’da ve Türkiye genelinde, Ford Ranger F150 Dönüşüm hizmetleri sunan ilk firmalardan olma başarısını elde etmenin mesleki gururunu taşımaktadır.

Yaptığı referans çalışmaları sunma memnuniyetine sahip olan markamız ile siz de işbirliği yapabilirsiniz ve hayallerinizdeki Ford F150 aracınıza bizimle birlikte erişebilirsiniz.

Ford Ranger F150 Body Kit Fiyatı

Türkiye genelinde farklı bölgelerde var olan Ford Ranger kullanıcıları genel olarak bulundukları şehirlerde hizmet talebinde bulunamıyor. Bunun bir sebebi; bulunulan şehirde F150 kitinin olmaması olurken bir diğer sebep de ithal edilen ürüne yabancı olan usta sayısı fazla olduğu için, alanında yetkin olan firmalara ulaşım zorluğu olarak ön plana çıkıyor.

Araç makyaj işlemleri ve kasa/model dönüştürme çalışmalarında da sabit tarife üzerinden fiyat listesi sunulması mümkün olamıyor. Bu durumun başlıca sebebi de kullanılacak kit ürünlerinin yurt dışından ithal ediliyor olması ve sürekli olarak döviz endeksli fiyatların değişkenlik göstermesi olarak ifade ediliyor.

Ford markasının dönüştürülebilir olan bu iki modeli arasında gerekli olan kitin dışında, bu aparat ve araçların kullanım, montaj ve detay hizmetlerinde yetkin olan ustalara ihtiyaç duyulmaktadır. İşçilik de bu hizmet içerisinde önemli bir fiyat parametresi olduğu için, hizmet talep ettiğiniz aracın kondisyonu, farklı boya ve detay talepleriniz gibi parametreler de fiyat üzerinde belirleyici olmaktadır.

Siz de Ranger F150 dönüşüm hizmeti için maliyet hesabı yapmak, güncel fiyatlar hakkında net bilgi almak amacıyla Ceylan Oto Lastik ile iletişime geçebilirsiniz.

Off Road Lastik

Ford Ranger F150 Dönüşüm Ankara

Ranger F150 Dönüştürme çalıştırmaları için sahip olduğunuz aracın dış kasası üzerinde yaklaşık 25 farklı bölgede montaj çalışması yapılmaktadır. Bu hizmetlerin sağlandığı sırada, işin sonunda istenilen görüntüye sahip olunması yeteli bir başarı olmayacaktır.

Kullanıcı memnuniyeti açısından doğru ve işinde uzman olan ustalar ile çalışmak gerekmektedir. Bu durum özellikle, sahip olduğunuz aracın orijinal iskeletine zarar verilmemesi için oldukça önemlidir. Araç makyaj ve model görüntüsü değiştirme çalışmalarında en kritik durum olan, orijinal iskelete zarar verilmemesi durumu için siz de hizmet taleplerinizi Ankara merkezimizden talep edebilirsiniz.

Türkiye genelinde Ford Ranger F150 Dönüşüm projelerini ilk olarak hayata geçiren Ceylan Oto markası ile siz de iş birliği yaparak en avantajlı şartlarda en kaliteli çözümlere sahip olabilirsiniz. Siz taleplerinizi bize emanet edin, biz de hayallerinizdeki Ford F150 aracınıza sizi kavuşturalım. Çalışmalarımız, daha önce uyguladığımız dönüştürme referanslarımız ve güncel fiyat bilgisi dahil birçok detaya erişmek için iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Ford Ranger F150 Dönüşüm Araçları