metot bilişim
ankara web tasarım

Mercedes Xclass Off Road Lastik

Mercedes Xclass Off Road Lastik

Mercedes Xclass off road lastik, Mercedes’in lüks kamyonet ve arazi aracı karışımı modelleriyle farklı zemin koşulları ve sürme alışkanlıklarına rağmen yüksek performans isteyen araç sahiplerinin odağı haline gelmiş durumda. Özellikle çetin arazi koşullarında sürüş keyfi yaşamak isteyenlerin tercihi.

Mercedes Xclass off road lastik genelde sırt tasarımıyla, direnme gücüyle ve çekiş gücünü artıran diğer özellikleriyle tanımlanabilir. Kimi off road lastiklerinde bulunan kış ve karlı zeminlere uygunluk da sayılabilir.

Mercedes Xclass Off Road Lastik Alırken Neye Dikkat Edilmeli?

Mercedes Xclass off road lastik yol tutuşu ve çekiş gücüne olan olumlu katkısı sebebiyle araç performansını oldukça artırmaktadır. Derin karda, yapışkan çamurda, kayalık patikalarda ve kimi modellerde şehir içi yollarda bile verimli olan bu lastiklerin özelliklerini daha yakından tanıyalım.

İlk olarak şunu belirtmeliyiz ki, lastik satın almadan önce ihtiyaçlar doğru belirlenmelidir. Eğer arazi koşullarında araç sürmeyecekseniz çamur vb. zeminler için tasarlanmış lastikleri seçmeniz doğru değildir. Zira bu lastikler asfalt yolda fazla gürültü çıkararak sizi rahatsız edebilirler. Şehir içi ve asfalt yollar için daha çok all terrain adı verilen ve her zemine uyum sağlayan lastikler tercih edilmelidir.

Xclass Off Road Lastik Fiyatları

Mercedes’in pikap tipi araçları için piyasada çok geniş skalada ürünler bulabilmek mümkün. Kimi sürücüler fiyat – performans açısından tercih edilebilir lastikler ararken kimi sürücüler her arazi tipi için farklı lastik tipi tercih edebilecek durumda olabiliyor. Dolayısıyla lastik fiyatları için sınır, sizin beklentilerinizin sınırlarıyla ilgili.

Ceylan Oto Lastik’te farklı ihtiyaçlarınıza karşılık verebilmek adına her beklentiye ve bütçeye uygun geniş bir lastik kataloğumuz mevcut. Bunların arasından hangisinin size daha uygun olduğunu öğrenmek için randevu sistemimizi kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Xclass Off Road Lastiklerin Özellikleri

Off road lastiklerin temel özelliklerinden bazıları şunlardır:

  • Düzensiz yüzeylerde ve arazilerde yüksek çekiş ve tutuş gücü sağlarlar.
  • Çamurlu arazilerde sürüş güvenliğini maksimum seviyeye çıkarırlar.
  • Şehir içi lastiklerine göre daha sert ve sağlam bir yapıya sahiptirler.
  • Sırt blokları agresif bir görünüme sahiptir.
  • Sırt bloklarındaki boşluklar sayesinde kendi kendini temizleme özelliğine sahiptirler.