metot bilişim
ankara web tasarım

Ağır Vasıta Araç Lastik

Ağır Vasıta Araç Lastik

Ağır Vasıta Araç Lastik için piyasada çok fazla marka ve model vardır. Bu marka ve modellerin tamamı özel ihtiyaç ve isteklere yönelik tasarlanmış ürünlerdir. Farklı iklim koşulları için, mevsimsel değişimlere göre ya da coğrafi koşullar dikkate alınarak üretilmişlerdir.  Ceylan Oto Lastik; Pirelli, Michelin, Hankook, Kumho, Lassa, Petlas, Bridgestone gibi birçok markanın resmi bayiliğini yapmaktadır. Aracınız için en uygun modeli seçmenizde size rehberlik etmekten mutluluk duyarız.

Bilindiği üzere lastikler hem araç hem de yakıt performansını oldukça etkilemektedir. Bu sebeple Otobüs Kamyon Lastik seçimi yapılırken daha dikkatli olunması gerekmektedir. Ağır Vasıta Araç Lastik ile kat edilen mesafeye bakılarak lastiğin, sıcaklık ve iklim değişikliklerine ayak uydurması gerekmektedir. Aksi takdirde istenmeyen kazalar meydana gelebilir, can ve mal kayıpları oluşabilir. İhtiyaçlarınıza uygun Lastik Modeli ve markasını öğrenmek için 0312 395 31 18 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan faydalanabilirsiniz.

Ağır Vasıta Araç Lastik Ankara

Ceylan Oto Lastik Ankara Altınarı Sanayi Sitesi içerisinde yer alan merkeziyle ve İvedik Lastikçiler Sanayi Sitesi Şubesi ile hizmetlerine devam etmektedir. Ağır Vasıta Araç Lastik binek araç lastiklerine göre çok daha hızlı bir şekilde eskimektedir. Çünkü hem daha ağır yükler taşımakta hem de daha çok kilometre yapmaktadırlar. Ağır Vasıta Lastik kategorisine giren ürünlerimiz, sürücülerin otobüsleri, kamyonları ve treyleri çeşitli arazilerde güvenli bir şekilde kullanmalarını sağlamaktadır. En kritik araç bileşenlerinden birisi olmasının yanı sıra, aracın etkili ve verimli şekilde çalışmasında büyük bir rol oynamaktadır.

Bizi diğer lastik firmalarından ayıran en büyük özelliklerimiz geniş ürün yelpazemiz ve hizmet kalitemizdir.  Bu anlamda aşağıdaki markalara ve birbirinden farklı modellerine anında ve %100 erişim sağlayabilirsiniz.

 • Pirelli Ağır Vasıta Araç Lastiği
 • Michelin Ağır Vasıta Araç Lastiği
 • Continential Ağır Vasıta Araç Lastiği
 • Goodyear Ağır Vasıta Araç Lastiği
 • Petlas Ağır Vasıta Araç Lastiği
 • Yokohama Ağır Vasıta Araç Lastiği
 • Kumho Ağır Vasıta Araç Lastiği
 • Hankook Ağır Vasıta Araç Lastiği

Ağır Vasıta Araç Lastik Özellikleri

Ağır Vasıta Lastikleri yükseltilmiş yan duvarları, gövdeyi aşınma ve frenlemeye karşı korumak için özel olarak tasarlanmıştır. Yenilikçi oluk teknolojisiyle de hem yol tutuşunu en ileri seviyeye getirmekte hem de kasa ömrünü maksimize etmektedir. Özellikle ağır vasıta araçlar için bu marka ve lastik modelini müşterilerimize tavsiye etmekteyiz. Bu lastikler birçok avantajı da beraberinde sizlere sunmaktadır.

 • Direksiyon hakimiyetini kolaylaştırır.
 • Yol tutuşunu maksimize eder.
 • Doğa dostu teknolojiyle üretilmiştir.
 • Yuvarlanma direnci düşüktür.
 • Farklı arazi tiplerine göre optimize edilmiş pek çok seçeneğe sahiptir.
 • Yakıt tasarrufu sağlar

Ağır Vasıta Araç Lastik Fiyatları

Ağır Vasıta Araç Lastikleri bilindiği üzere büyük ebatlara ve yüksek ağırlıklara sahiptir. Bu sebeple depolanması oldukça zordur. Ankara Oto Lastik olarak sahip olduğumuz geniş envanter sayesinde, yapacağınız toplu siparişlerde dahi 24 saat içerisinde ürünleriniz elinize ulaşacaktır. Seçilen ürünün marka ve modeline bağlı olarak Otobüs Kamyon Lastik Fiyatları 3000 ile 5000 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Ağır Vasıta Lastikleri Ankara İstanbul ve İzmir gibi büyükşehirlerimiz başta olmak üzere Türkiye’nin her yerine gönderilebilmektedir. Bu anlamda hem yurt içi hem de yurt dışı olmak üzere birçok seyahat ve lojistik firması ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Hem satış öncesi hem de satış sonrası, süreci sizlerle birlikte geçirmekte ve ihtiyacınız olan her an hizmetlerimize devam etmekteyiz.