Yükleniyor

Memnuniyet

Müşterilerimiz Ne Diyor?

Osman Yıldırım

Geçen hafta sizlerden Lastik ve Jant aldım. Benimle ilgilenen arkadaşlara ve kurumunuza gösterdiğiniz ilgi ve alaka için teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim. Ankara Ceylan Oto Lastik ilk defa hizmet almış biri olarak sizleri çevreme tavsiye edeceğimi bilmenizi isterim. İyi çalışmalar.

Erkan Gulhan

Aracımı profosyonel ellere bıraktığımı zaten biliyordum, o yüzden hiç şüphe duymadım Ceylan Oto Lastik servisine çok teşekkür ederim.

Mehmet Atakan

Sizi arkadaşım aracılığı ile buldum hakkınızda Ankara’nın en güvenilir Lastik servisi olduğunu kendi gözlerimle gördüm. çalışanlarınızın ilgisi için tekrar teşekkür ederim.

Kamil Erdem

Firma olarak yaklaşık 4 yıldır kendileri ile çalışmaktayız şimdiye kadar hiç bir problem yaşamadık, tekrar teşekkür ederim. LİMAK AŞ

Murathan Yıldız

yaklaşık 5 yıldır çalışmaktayız, gerek teknisyen arkadaşların gerekse Mehmet beyin şeffaf çalıima sistemlerini tekrar tebrik ederim, uzun yıllar çalışmak umuduyla. MERKSAN MAKİNA

Bayram Sevgi Sönmez

İşinde bir numara bir işletme Mustafa bey gayet ilgili fiyatta da elinden geleni yaptı ben memnun kaldım tavsiye ederim…

Serkan Gürcan

Yıllardır Ceylan Oto Lastik ile çalışıyorum. Bugün ikinci aracımın kış lastiklerini taktırdım ve çok memnun kaldım. Müşteri temsilcisi satış personeli Aydın vey son derece güler yüzlü bir şekilde işlemlerimi halletti çok teşekkür ederim.

Ahmet Tulkar

Merhaba Ceylan Oto Ailesi, Kışlık lastik araştırmalarım sırasında göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı başta Mustafa bey ve teknik ekibe teşekkürlerimi sunuyorum. Böyle özverili çalışanlarınız olduğu için tebrik ediyorum.

Halil Can

Yazlık lastik teklifi için Ankara Ceylan Oto Lastik Servisi’ni aradığımda Mustafa Ceylan bey bana yardımcı oldu ve detaylı bir şekilde beni bilgilendirdi. Kendisine ve hızlı işleyiş için tüm Ceylan Oto Lastik Servis ailesine teşekkür ederim.

Hoşgeldiniz! Canlı Detek!